Кульчицький Микола Гордійович

Біографія

  • Кульчицький Микола Гордійович

Народився 15 січня 1942 року в Росії в сім'ї учителів. З 1945 року мешкає у місті Конотопі Сумської області (Україна). Закінчивши у 1959 році середню школу, працював токарем на заводі "Червоний Металіст".

У 1961 році поступив, а в 1969 році закінчив Одеський технологічний інститут ім. М.В. Ломоносова, звідки у 1962 році призивався до Радянської Армії, де прослужив до 1965 року. Спеціальність – інженер-механік харчових виробництв. Після інституту працював інженером-конструктором, начальником конструкторського відділу на заводі "Червоний Металіст" а з 1973 року по 1994 рік начальником конструкторського відділу, заступником головного інженера, головним інженером конотопського заводу "Мотордеталь" і генеральним директором Українсько-Болгарського підприємства "Слов'янець". У грудні 1994 року очолив ВАТ "Конотопський завод "Мотордеталь" і працював генеральним директором цього заводу до січня 2005 року. Закінчив аспірантуру при Харківському Політехнічному інституті, кандидат технічних наук за спеціальністю "Ливарне виробництво". Автор двох винаходів, заслужений працівник промисловості України.

Літературною творчістю займається з 2006 року; видав дві книжки: "Обыкновенная женщина" і "Холодна зима – спекотне літо".

Твори Миколи Кульчицького: