Які міркування про любов містяться в сцені розмови Ромео і Джульєтти в нічному саду? Як у цьому епізоді розкрито силу почуття героїв?

Відповідь на контрольне запитання

Перше міркування про любов висловлює Джульєтта: для неї Ромео не Монтеккі, а коханий, і це його "найвища досконалість", бо: "Та що ім'я? Назви хоч як троянду, Не зміниться в ній аромат солодкий!". Отже, для закоханих не є важливими їхні імена і походження, вони просто кохають. Ще одне міркування: заради справжнього кохання людина готова на все. Ромео говорить: "Назви мене коханим, і умить Я вдруге охрещусь і більш ніколи не буду зватися Ромео…". Пізніше він пояснює дівчині, як пробрався в сад: "Кохання принесло мене на крилах, І не могли цьому завадить мури; Кохання може все і все здолає, – Твоя рідня мені не перешкода". Для Ромео страшнішою небезпекою, ніж смерть, є відмова дівчини від його почуттів: Джульєтта. Вони тебе уб'ють, коли побачать. Ромео. В очах твоїх страшніша небезпека, Ніж в двадцяти мечах.

У цьому епізоді показано, що почуття героїв сильні і непідвладні перешкодам, закохані намагаються захистити своє почуття від втручання сторонніх, вони не зрадять своє почуття лише тому, що їхні родини ворогують.