Джеймс Хедлі Чейз

Повні тексти творів

Варто лише почати

Варто лише почати
Роман
Джеймс Хедлі Чейз
Глава 1.
За п'ять одинадцята, коли я вже зібрався піти — терміновий виклик. Він застав мене в самому кінці зміни — ще п'ять хвилин, і я міг би зі спокійним сумлінням його проігнорувати. Одначе, офіційно установлений робочий час не вийшов, мусив підняти слухавку.
Справа в тому, що телефон нічних викликів був під'єднаний до магнітофона, і записуючий прилад автоматично включався разом з телефонним дзвінком...

Читати повністю →

Вінок із лотосу

Джеймс Хедлі Чейз
Вінок із лотосу
Роман
Глава перша
1
Діаманти були знайдені неждано, спекотним січневим полуднем, у неділю.
Сталося це так. Стів Джефф з'їв холостяцький обід, який приготував кухар Донг Хам, і піднявся до спальні, маючи намір трохи подрімати. Прохолодна свіжість кондиціонованого повітря не заспокоїла його. Росло роздратування. Внизу гучно розмовляли слуги, здалеку радіо доносило безладні звуки в'єтнамських мелодій, по вулиці зі скребучим душу тріском проносилися мотоцикли...

Читати повністю →

Міс Шамвей і чорна магія

Джеймс Гедлі Чейз
МІС ШАМВЕЙ І ЧОРНА МАГІЯ
З англійської переклав Юрій Попсуєнко
Розділ перший
Ледве я встиг увійти до бару Маноло, як мене помітив головний кореспондент "Сентрал ньюс ейдженсі" Пол Жуден. Утекти не вдалося: він накинувсь на мене, як шуліка на здобич.
— Привіт, старий, — промовив я, вдаючи, ніби страшенно зрадів. — Як ся маєш? Сідай. Бачу, ти стомлений і виснажений. Розділи зі мною мою скромну трапезу.
— Ти все жартуєш, — відказав він, підкликаючи офіціанта...

Читати повністю →
Дивіться також