Казки, які завжди з тобою (за казками Ш. Перро і Г. К. Андерсена)

Шкільний твір

Ми всі змалку знаємо і любимо казки Перро і Андерсена. Це особливий казковий світ. Він такий цікавий, у ньому живуть такі герої, які зрозумілі тобі, з якими хочеться спілкуватися. Дівчинка у червоному капелюшку, Кіт у чоботях, Попелюшка, Русалонька, смілива дівчина Герда, Бридке каченя, що стало білосніжним лебедем — це лише кілька персонажів із казок Перро і Андерсена. Я думаю, що улюбленими ці казки стають тому, що вони дарують надію бідним і знедоленим дійти до свого щастя.

У казковому світі Перро і Андерсена все можливо. Ось бідний одяг Попелюшки перетворюється на розкішну сукню. Кіт у чоботях дарує своєму господареві багатство, палац і принцесу-наречену. Смілива дівчинка Герда долає безліч перешкод на шляху до володінь Снігової королеви. А Бридке каченя, з якого хто тільки не кепкував у колі свійської птиці, раптом перетворюється на красивого і

гордого лебедя.

Казки Перро і Андерсена мають і свою індивідуальність. їх не сплутаєш. Якщо казки Перро виглядають простими і трохи наївними, то казки Андерсена — більш реалістичні і більш гумористичні. І не дивно: від доби Перро до часів Андерсена пройшло майже два століття.

...Ми всі змалку любимо казки Перро і Андерсена. Чарівний світ цих двох великих казкарів ніколи не забувається.