Ерін Гантер

Біографія

  • Гантер Ерін

Ерін Гантер — це колективний псевдонім, який використовують автори Вікторія Холмс, Кейт Кері, Керіт Болдрі, Джилліан Філіп, Інбалі Ізерлес, Туї Т. Сазерленд, Кейсі Відхамм та Роузі Бест у написанні декількох серій фентезійних романів для юнацької аудиторії. Твори авторів зосереджені на тваринах і їх пригодах. У їх доробку такі серії книжок як "Коти-вояки", що складається з шести циклів по 6-7 книг в кожному, а також ряд додаткових творів. Кожен з авторів відіграє різну роль: Холмс створює сюжетні лінії кожної книги, Кері, Болдрі та Сазерленд почергово пишуть книги. Крім того, інша людина, Ден Джоллі, не відноситься до Ерін Гантер, але пише мангу (комікси).

Історія Ерін Гантер починається з написання серії книжок "Коти-вояки", що стала бестселером. У 2003 році Гарпер Коллінз попросила Вікторію Холмс написати фентезійну серію книжок про диких котів. Вікторія, не будучи читачем фентезі, була все ж не надто захоплена, не зважаючи на свою любов до котів. Кейт Кері прийшла згодом, коли вже перша сюжетна лінія була написана і Холмс почала займатися питаннями публікації та редагування. Під час написання третьої книжки "Коти-вояки: Ліс таємниць" Керіт Болдрі приєдналася до Ерін Гантер. Опісля, коли Сазерленд написала перший путівник по світу Котів-вояків, вона стала четвертою в Ерін Гантер.

Назву "Ерін Гантер" було обрано з кількох причин. По-перше, якби автори використовували всі власні імена, книги розміщували б у різних місцях бібліотеки, що ускладнює їх пошук. По-друге, вони намагалися вибрати прізвище, яке б розмістило книги дуже близько до серії Redwall Брайана Жак, яка була на той час книжковою серією з найближчим сюжетом до "Котів-вояків". Один з авторів запропонував "Гантер" (Мисливець), а інші погодились, що цей псевдонім "ідеальний", оскільки він ще й викликає образ кота. Вікторія Холмс запропонувала "Ерін", тому що це одне з улюблених імен Вікторії Холмс, а також його було сприйнято за сильне кельтське ім'я та "не особливо дівоче".