Генрі Каттнер

Повні тексти творів

До зустрічі!

Генрі Каттнер, Кетрін Л.Мур. (Henry Kuttner, Catherine L. Moore)
До зустрічі! (See You Later, 1949)
Переклад: Володимир Влад
------------
Старий Єнсі, мабуть, найпідліша людина в усьому світі. Я ніколи не бачив настільки нахабного, закоренілого, тупого, закінченого, мерзенного негідника. Те, що з ним трапилося, нагадало мені те, що якось сказав мені інший хлопець, — багато відтоді води сплило...

Читати повністю →

Механічне Его

Генрі Катнер, Кетрін Л. Мур
Механічне Еґо
Гумористична фантастика.
Ніколас Мартін подивився через стіл на робота.
— Я не стану запитувати, що вам тут потрібно, — сказав він здушеним голосом. — Я зрозумів. Йдіть і передайте Сен-Сіру, що я згоден. Скажіть йому, що я в захваті від того, що в фільмі буде робот. Все інше в нас вже є. Але цілком зрозуміло, що камерна п'єса про святвечір у селищі рибалок-португальців на узбережжі Флориди будь-як не може обійтися без робота. Однак чому один, а не шість?..

Читати повністю →

Те, що вам треба

З англійської переклали Олександр Коваленко та Володимир Курбатов[44]
Так було написано на вивісці. Тім Кармайкл, який працював у газеті, що спеціалізувалась на економіці, і підробляв, постачаючи сенсаційні й неправдиві статті до бульварних газет, не відчув чогось особливого у тому. що напис був задом наперед. Він гадав, що то дешевий рекламний трюк, який дуже рідко зустрічається на Парк-авеню, де вітрини магазинів вирізняються своєю класичною респектабельністю. І це його дратувало...

Читати повністю →

Щасливий кінець

Ось як закінчилася ця історія.
Джеймс Келвін зосередився на думці про хіміка з рудими вусами, що обіцяв йому мільйон доларів. Треба було підключитися до мозку цієї людини. Просто налагодити зв'язок. Він робив це й раніше, але нині — особливий випадок.
Востаннє!
Апарат, отриманий від робота… Джеймс натиснув на кнопку. Далеко, десь у безмежному просторі, його думка зустрілася з іншою. Він намацав жмут психічного випромінювання.
…Чоловік з рудими вусами підвів очі, здивовано поглянув на Келвіна...

Читати повністю →
Дивіться також