Стівен Кінг

Повні тексти творів

Воно

Обережно! Ненормативна лексика!

Ця книга з вдячністю присвячується моїм дітям.
Мати і моя дружина навчили мене, як бути чоловіком.
Мої діти навчили мене, як бути вільним

НАОМІ РЕЙЧЕЛ КІНГ, чотирнадцятирічній...

Читати повністю →

Здібний учень

1
Він мав вигляд звичайного, типово американського хлопчака, коли їхав на своєму "швіні" з маленькими колесами та вигнутим кермом вулицею фешенебельного передмістя; і саме ним він і був: Тод Боуден, тринадцять років, зріст 173 см, вага 63 кг (норма), волосся кольору стиглої пшениці, блакитні очі, білі рівні зуби, ледь засмагле обличчя без жодного натяку на юнацькі вугрі.
Ідучи за три квартали від свого дому то в холодку, то на сонечку, він усміхався, як усміхаються всі діти на літніх вакаціях...

Читати повністю →

Лангольєри

Присвячую Джо, ще одній людині, яка боїться літати
Перша після півночі
Розділ 1
Погані новини для капітана Інґала. Сліпа дівчинка. Запах леді. Банда Далтонів прибуває в Тумстон. Дивна халепа з рейсом №29.
1
Браян Інґал підкотив "Л-1011"[19] "Американської гідності" на стоянку перед перонними воротами №22 і вимкнув вогник "ЗАстебнУТИ ремені безпеки" рівно о 22:14. Зітхнувши крізь зуби довгим шипінням, він розстебнув власні плечові ремені...

Читати повністю →

Мертва зона

Стівен КІНГ
МЕРТВА ЗОНА
ПРОЛОГ
1
На той час, як Джон Сміт закінчив університет, він геть забув про лиху пригоду в січні 1953 року, коли впав головою на лід. Власне, він майже не пам'ятав її вже тоді, як закінчував школу, А його батько й мати взагалі не знали про той випадок.
Дітвора каталася на розчищеній ковзанці на Круглому ставку в Даремі. Великі хлопці грали в хокей старими, обмотаними липкою стрічкою ключками, прилаштувавши замість воріт два плетені коші від картоплі...

Читати повністю →

Переслідуваний

Переслідуваний або Людина, що біжить
У 1977—1984 рр. Стівен Кінг опублікував п'ять романів під псевдонімом Річард Бечмен,
що згодом вийшли окремим великим томом. До них належить і, певно,
вже знайомий декому по однойменній екранізації із уславленим Арнольдом Шварцнеггером
у головній ролі, роман "Переслідуваний", що його ми пропонуємо увазі читача.
Як і в багатьох інших творах письменника, тут тісно переплітаються
вигадка і реальність, фантастика і детектив, мораль і політика...

Читати повністю →

Поле бою

Стівен КІНГ
ПОЛЕ БОЮ
"Містере Реншоу! Містере Реншоу!"
Оклик портьє перехопив його на півдорозі до ліфта, і Реншоу з невдоволенням обернувся, перекладаючи з руки в руку дорожню сумку з емблемою авіакомпанії. Кишеню його куртки приємно обважнював конверт із двадцяти— та п'ятдесятидоларовими банкнотами. Роботу виконано добре, тож і платня була гарна, попри те, що п'ятнадцять відсотків належало Організації.
Тепер він хотів лише прийняти гарячий душ і лягти спати.
"Що таке?"
"Вам посилка, сер...

Читати повністю →

Текстовий процесор

З першого погляду він нагадував звичайний текстовий процесор Вана — і клавіатурою і корпусом. Лише роздавившися прилад зблизька, Річард Хегстром побачив поздовжній розріз, що оперізував корпус; причому розріз було зроблено недбало, очевидно, лезом ножівки, аби припасувати трохи завелику катодну трубку. Архівні диски цієї чудернацької саморобки, геть позбавлені гнучкості, нагадали Річарду тверді платівки-сорокап'ятки, які він слухав у дитинстві.
— Боже правий, що це за страхіття?..

Читати повністю →
Дивіться також