Незгасний Інтерес до Шерлока Ходака

Шкільний твір

1. Шерлок Холмс сприймається як реальна людина. (Звичайно, Артур Конан Дойль вигадав свого героя, але він наділив його такими рисами, що Шерлок Холмс сприймається як реальна людина, яка живе серед нас. І в сучасного покоління Шерлок Холмс так само викликає цікавість, як і в перших читачів книжок Артура Конан Дойля.)

2. Шерлок Холмс — незвичайний детектив. (Шерлока Холмса відзначає спостережливість. Коли він брався за справу, намагався особисто побувати на місті подій, вивчити обставини, за яких було скоєно злочин. Вотсон якось запримітив, що на болоті переховується якась людина, і вирушив туди. Він дізнався, що це був Шерлок Холмс. Детектив спостерігав за тим, що відбувається на болоті. Шерлок Холмс дуже уважний до дрібниць. Наприклад, він дійшов висновку, що з газети "Таймс" літери були вирізані манікюрними ножицями. Шерлок Холмс вміє слухати людину; вміє організувати пошук злочинця, ставити хитроумні пастки.)

3. Історія з собакою Баскервілів. (Детектив зацікавився розповідями про собаку. Цей собака наводив жах на мешканців графства Девоншир. Лише зовнішній вигляд собаки міг налякати людину до смерті. Ризикуючи власним життям, Шерлок Холмс, не вагаючись, вирішив знищити це чудовисько. П'ятьма влучними пострілами з револьвера він вбиває собаку, рятуючи життя сера Генрі.)

4. Сучасні детективи наслідують Шерлока Холмса. (Дедуктивний метод Шерлока Холмса використовують сучасні правоохоронці. Щоправда, у пошуках злочинців їм допомагають сучасні, новітні технології, прилади, зброя, засоби пересування тощо.)

5. Шерлока Холмса знає весь світ. (Чому розповіді про Шерлока Холмса не знають державних кордонів? Тому що автор майстерно вивів його образ — це жива людина, яка цікавиться і живописом, і оперою, грою на скрипці, має математичні здібності. Шерлоку Холмсу не чужі слабкості сучасних людей: він палить тютюн, полюбляє міцні напої.)