Життєвий і творчий шлях французького письменника А. де Сент-Екзюпері

Шкільний твір

I. Уособлення нової епохи. (Антуан де Сент-Екзюпері — видатний французький письменник. Він чітко відображав у своїх творах епоху, в якій він жив.)

II. Короткі відомості про біографію письменника.

1. Дитинство. (Екзюпері народився в графській родині.)

2. Мрія юності. (Перед молодим Антуаном Екзюпері постає питання про те, який шлях обрати в житті. Він мріяв вступити до Вищого військово-морського училища.)

3. Перші невдачі. (Через свою щирість та наївність Антуан де Сент-Екзюпері не зміг здійснити своє бажання, не зміг вступити до вищого навчального закладу.)

III. Перші твори. (Після невдалого вступу до військово-морського училища Антуан де Сент-Екзюпері влаштовується добровольцем до авіаційного полку. Він досить швидко опановує цю складну професію. Екзюпері був дуже сміливим пілотом, він відвідав багато країн. Саме ці небезпечні подорожі надихнули його на творчість. Під час перебування в Африці Екзюпері написав свій перший роман, у якому йшлося про романтику та небезпеку поштової авіації. Цей роман був успіхом письменника.)

IV. Казка-притча "Маленький принц" — найвідоміший твір Антуана де Сент-Екзюпері.

V. Значення творчості Антуана де Сент-Екзюпері. (Видатний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері зробив значний внесок в історію світової літератури. Його казка "Маленький принц" — це ніби одна велика вичерпна відповідь на всі незліченні запитання людства.)