О. Генрі — Вождь червоношкірих

Шкільні твори

Комічні ситуації в оповіданні О'Генрі "Вождь червоношкірих"

Комічне глибоко коріниться у самій природі людини, в її здатності сміятися, тобто вміти переживати особливий стан радості, духовної свободи, коли повсякденні клопоти забуваються і життя постає, як свято.
Комічні ситуації досить часто трапляються в житті, і звичайно ми зустрічаємося з ними на сторінках літературних творів...

Читати приклад твору →

Незвичайне викрадення (за оповіданням О Генрі "Вождь червоношкірих") (2 варіант)

Незвичайне викрадення (за оповіданням О'Генрі "Вождь червоношкірих")
Викрадення людини, тим більше неповнолітньої, з метою одержання викупу є тяжким злочином, за законами деяких штатів США воно карається на смерть.
Проте навіть електричний стілець був би принадніший для "двох злодіїв" від тої страшної кари, якій піддав їх маленький хлопчик із найзаможнішої родини міста...

Читати приклад твору →

Незвичайні комічні ситуації в оповіданні О'Генрі "Вождь червоношкірих" (план твору)

I. О'Генрі — гуморист і знавець психології людини (ліричні і кумедні новели письменника в основі своїй мають життєві події; майстерність О'Генрі засобами гумору розповісти про серйозні речі).
II. Гумористичне розкриття головної теми — "дорослі і діти":
1...

Читати приклад твору →

Незвичайні комічні ситуації в оповіданні О. Генрі "Вождь червоношкірих"

Добрим гумором і тонким знанням психології вирізняються твори американського письменника — новоліста О. Генрі. Часом вони ліричні, але інколи — просто кумедні, хоча завжди за сюжетом стоїть певне життєве спостереження. Ужитті багато кумедного, треба лише вміти його бачити. О. Генрі робив це з великою майстерністю.
Узяти, наприклад, стосунки батьків із дітьми: не завжди трапляється порозуміння між поколіннями. Ця тема може бути навіть трагічною, але О...

Читати приклад твору →

Світ дитини та світ дорослих у творі О. Генрі "Вождь червоношкірих"

Світ дитини та світ дорослих у творі О. Генрі "Вождь червоношкірих"
О. Генрі (Вільям Сідні Портер) — один із найпопулярніших американських письменників. Герої його оповідань — прості американці: фермери і ковбої, авантюристи і клерки змальовані з надзвичайною теплотою і любов'ю. Твори О. Генрі сповнені непідробною правдою життя, завжди мають захоплюючий сюжет та несподівану розв'язку.
Одна з новел О. Генрі "Вождь червоношкірих" розповідає про незвичайне викрадення...

Читати приклад твору →

Світ дорослих з погляду маленького хлопчика (за новелою О'Генрі "Вождь червоношкірих")

Іноді здається, що дорослі — дуже нерозумні люди. Уявіть собі: цілком самостійні та незалежні, мають змогу жити як заманеться, а чинять нелогічно. Вигадують самі для себе якісь перешкоди, заборони, закони та живуть, дотримуючись них, мовби весь час на ланцюгу, у якомусь прокрустовому ліжку.
Коли стільки забороняють, втрачаєш задоволення від самого життя. Коли стільки разів казати "Ні", то настає мить, що твого дозволу й питати не будуть...

Читати приклад твору →
Дивіться також