Що я знаю про наш сімейний бюджет?

Твір на тему

Що я знаю про наш сімейний бюджет?

Наш сімейний бюджет складається із заробітної плати мого батька, матері та пенсії бабусі. Мій тато працює лікарем-стоматологом у міській поліклініці. Його заробітна платня невелика, але з дитинства він мріяв лікувати хворих людей. Пацієнти мого батька дуже вдячні йому за високий професіоналізм у роботі, повагу до кожної людини та добре слово. Моя мати працює вчителькою початкових класів у середній школі. Учні дуже її люблять і намагаються гарно вчитися. Моя бабуся усе життя працювала інженером-будівельником за спеціальністю водопостачання та каналізація.

Кожен день бабуся ходить до супермаркету та витрачає гроші на продукти. Вона нам готує смачну їжу, бо мамі ніколи займатися домашнім господарством: вона зранку до вечора у школі Частина нашого сімейного бюджету витрачається на оплату комунальних послуг. Треба кожен місяць оплачувати: електроенергію, газ, водопостачання та каналізацію. Коли бабуся йде до ощадної каси, щоб отримати місячну пенсію, то вона там і сплачує комунальні послуги за нашу квартиру.

За кілька днів до Нового Року ми усією родиною купуємо подарунки: нашим родичам (а в мене ще є тітка та два двоюрідних братики), співробітникам тата та матусиним подругам. Звичайно, усі вони нам дуже вдячні і теж поздоровляють нас із святами і бажають усього найкращого.

Влітку, на канікулах, ми з мамою їздимо до Криму, бо тільки у матусі є двомісячна відпустка. Мені здається, що ми витрачаємо багато грошей на відпочинок. Аде як можна не любити тепле море, красиві кримські гори? Яз мамою люблю мандрувати Кримом з рюкзаками за плечима. Вже пройшли Царську стежку у Новому Світі та бачили Шаляпінський грот, у котрому співав сам Шаляпін. Кілька разів їздили до Генуезької фортеці у Судаку.

Коли я виросту, то обов'язково буду вчитися на економіста, щоб самому складати наш сімейний бюджет.