Костенко Ліна — Маруся Чурай

Реферати

Історія написання й видання та художня цінність історичного роману у віршах "Маруся Чурай" Ліни Костенко (курсова робота)

Реферат з української літератури
Тема: Історія написання й видання та художня цінність історичного роману у віршах "Маруся Чурай".
Переходячи до вивчення роману Ліни Костенко "Маруся Чурай", мусимо бодай кілька хвилин вділити на вияснення історичної особи — легендарної піснярки Марусі (Марії) Чурай. Про те, що це не видумана, а реальна постать, свідчив ще знавець літератури й фольклору Владіміров, а О.Шкляревський написав і опублікував у 1 877 році в журналі "Пчела" в Петербурзі розвідку-нарис...

Читати реферат →

Нелюди і люди в романі Л. Костенко "Маруся Чурай"

Реферат з української літератури
"Урок: Нелюди і люди в романі Л.Костенко "Маруся Чурай"."
Мета: утверджувати високі моральні цінності, прагнення зберегти кращі людські якості, робити добро; формувати вміння творчо осмислювати прочитане; розуміти красу слова поетеси.
Тип уроку: нетрадиційний...

Читати реферат →

Трагічні картини важкого минулого українського народу (за романом Л. Костенко "Маруся Чурай")

РЕФЕРАТ
на тему:
Трагічні картини важкого минулого українського народу
(за романом Л.Костенко "Маруся Чурай")
У віршах поетеси привертає увагу історична тема, історична пам’ять. Талановита поетеса не зрушує коріння, розуміючи його значення в розвитку духовності, національної культури.
Ім’я Ліни Костенко – як прапор нашої поезії. Нашій літературі пощастило, що є в ній постать, яка життям і творчістю утверджує благородство вищих мистецьких принципів. В її віршах – єдність характеру і слова...

Читати реферат →
Дивіться також