Колекція унітазів president cersanit: як вибрати модель?

Для облаштування санвузла необхідно правильно вибрати якісну сантехніку, в тому числі й унітаз. Це санітарний пристрій, який представлено в широкому асортименті та виготовляється з різних матеріалів.

Слід звернути увагу на колекцію унітазів president cersanit від відомого польського виробника. Компанія «Cersanit» відома у всьому світі як надійний виробник європейської сантехніки та кераміки, яка відповідає міжнародним стандартам якості.

Вона постійно розвивається, розширює асортимент продукції та використовує новітні технології та унікальні розробки. Клієнтам пропонується сантехніка відмінної якості, яка користується заслуженою популярністю.

Як вибрати унітаз по характеристикам?

При виборі унітазу слід звертати увагу не тільки на надійність виробника та вартість, але й ряд технічних характеристик. До них відноситься наступне:

  • вага;
  • висота, ширина та глибина;
  • тип зливу води;
  • спосіб надходження води;
  • форма;
  • колір та дизайн.

Унітаз повинен бути не тільки зручним, але й естетично привабливим. Він оснащується практичним сидінням з антибактеріальним покриттям, відрізняється функціональністю, міцністю, простим доглядом.

Які бувають унітази?

Сучасні моделі унітазів відрізняються матеріалами, системою змиву, формою та розмірами чаші, підведенням до каналізаційної системи, кріпленням та іншими параметрами. Для суміщеного санвузла слід підбирати унітаз та ванну з однієї колекції для створення гармонійного оформлення інтер'єру.

За посиланням https://www.cersanit.com/ua-ua/katalog-produktiv/vanni/kolekcia-virgo/ можна вибрати ванни колекції virgo від cersanit за вигідною ціною. Це акрилові моделі, які мають ряд переваг. До них відноситься велика різноманітність форм та розмірів, легкість, міцність та практичність, термостійкість та гладка не слизька поверхня.

Від форми чаші унітазу безпосередньо залежить зручність експлуатації, гігієнічність та функціональність. Вона може бути на воронкообразною, тарельчатою та козирьковою. При виборі сантехніки слід звернути увагу на змив води, він буває прямим або круговим.

За стандартом обсяг змиву повинен бути 6 літрів, але багато виробників пропонують два варіанти: повний та економний. Залежно від типу випуску в систему каналізації унітази бувають з горизонтальним, вертикальним та косим відведенням.

Для виготовлення унітазів можуть використовуватися різні матеріали, серед них фаянс, фарфор, сталь, пластик, камінь та ін. Фаянсові коштують недорого, але за рахунок пористості матеріалу вимагають регулярного очищення. Порцелянові відрізняються міцністю та надійністю, вони легко очищаються та служать довгі роки.

Оригінально виглядають сталеві нестандартні моделі, вони міцні, довговічні, але коштують дорожче. Кам'яні вироби характеризуються вишуканістю та стильним дизайном, можуть виготовлятися з натурального або штучного каменю. Пластикові виготовляють з акрилу з додатковим армуванням.