Як вибрати медичний центр

Поки що Україна знаходиться лише на шляху до повного реформування медичної галузі, яке має на меті перетворити медицину в сервіс, що надає якісні медичні послуги. До тих пір більшість українців віддають перевагу приватним медичним центрам та клінікам. Як правильно вибрати медичний центр та на що звернути увагу, розказали в «Омега-Київ».

Поруч з домом

Піклуватися про своє здоров'я важливо правильно. А правильно — відвідувати лікарів не лише, коли з’явились неприємні симптоми, а регулярно, з метою профілактики. 

Щоб планування візитів до лікаря не викликало дискомфорту, більшість українців обирають медичні центри за принципом «чим ближче» до дому або офісу. За цим критерієм значну перевагу мають медичні мережі, такі як медичний центр «Омега-Київ», які мають декілька медичних центрів в різних районах міста.

Багатопрофільність

Важливим критерієм при виборі медичного центру є багатопрофільність, адже дуже часто сімейний лікар чи терапевт направляють за консультацією до вузького спеціаліста. Перевага багатопрофільних медичних центрів — можливість при необхідності отримати консультацію в тому ж самому медичному закладі.

Все в одному місці

Встановлення точного діагнозу та загальний контроль за станом здоров'я неможливі без діагностики. Тому віддавати перевагу необхідно медичним центрам, де є достатня технічна база для проведення інструментальної діагностики, а також власна лабораторія для досліджень.

Сучасне діагностичне обладнання та технології дозволяють використовувати одні й ті ж самі апарати для діагностики та проведення малоінвазивних хірургічних втручань, тому наявність технологічної бази дозволяє не лише уточнювати діагноз, а й отримувати необхідне лікування.

Для дорослих та дітей

Під час вибору медцентру слід поцікавитись, чи приймають в ньому дитячі спеціалісти. Сімейні медичні заклади дозволяють економити час та планувати візити як до дорослого, так і до дитячого лікаря. А якщо дитина буде відвідувати медичний центр разом з батьками, то звикне до інтер’єру клініки і отримає менше стресу під час візиту до дитячого спеціаліста.

Репутація клініки

Більшість українців віддають перевагу медичним центрам, які вже багато років надають медичні послуги. 

Медичний центр «Омега-Київ» — мережа багатопрофільних медичних центрів, яка більше 17 років надає якісні медичні послуги жителям столиці. Чотири медичних центри, розташовані в різних районах Києва, мають сучасне високоточне діагностичне обладнання та власну лабораторію.

Кожний пацієнт, який звертається в «Омега-Київ», має можливість пройти консультацію сімейного лікаря або вузьких спеціалістів, пройти інструментальну та лабораторну діагностику, а також отримати ефективне лікування за міжнародними протоколами від провідних лікарів — експертів в своїй галузі. В «Омега-Київ» є сучасне хірургічне відділення для проведення хірургічного лікування за напрямками гінекологія, флебологія, проктологія, ортопедія та травматологія тощо.