У мережі з'явились фото Москвича-2141, який ніби щойно зійшов з конвеєра

Блогер з України Roma-Urraco опублікував світлини авто, які вразили багатьох автошанувальників. Хлопець веде тематичний блог, в якому часто ділиться з підписниками знахідками раритетної мото— та автотехніки. І часто ці знахідки викликають захоплення в підписників. Як, наприклад, не так давно опублікований Романом пост з фотографіями Москвич-2141 1990 року випуску. Автомобіль виглядає так, ніби щойно зійшов з конвеєра, а його одометр показує, що автівка відбігала лише 1996 кілометрів.

Як вдалося зберегти авто в такому стані

Як розповіли колишні власники, Москвич пригнали в Нікополь ще у 1990 році, це одразу після випуску з заводу. Проте машина довгий час простояла в гаражі. Завдяки тому, що машина зберігалась в сухому приміщенні, за 30 років кузов не проржавів, а лакофарбове покриття та салон збереглися ідеально. Тільки у 2014 році автомобіль декілька разів виїжджав з гаража для прогулянок містом.

У бардачку Москвича знайшлася експортна інструкція з експлуатації та різноманітні квитанції, які стосуються акту купівлі-продажу машини.

Багажник теж виявився не порожнім. У ньому було запасне колесо, штатний набір інструментів для ремонту авто, домкрат і фарба-емаль вишневого кольору (під колір машини). Взутий Москвич ще у заводські МІ-180. До повного спокою автовласника не вистачає лише компресора, а так – можна сідати і їхати.

Який компресор можна б було докупити до такого авто?

Сучасний автомобільний ринок пропонує широкий вибір автомобільних аксесуарів, зокрема й компресорів. Зробити вибір серед такого різноманіття надзвичайно складно, але більшість автовласників із досвідом радять компресор Белавто. Виробник відрізняється своєю якістю та надійністю, а ціна агрегатів цілком доступна для широкого загалу покупців. БелАвто – це електронасоси з найвищою культурою виробництва.

Найчастіше цього виробника обирають власники позашляховиків, транспорту off-road, мінівенів, великої вантажної техніки, але й ті, хто мають легкові ТЗ нерідко купляють компресори Белавто.

Найпотужніший компресор від БелАвто

Найяскравішим представником, здатним накачати колеса великих розмірів за лічені хвилини, є двоциліндровий компресор Белавто Буран. Два поршні вже свідчать про високу потужність агрегату, крім того він має продуктивність 90 л/хв. Плюсом також є максимальний час безперервної роботи – 30 хвилин. Це означає, що компресор може накачати 4 колеса розміром R17 без перерв на охолодження двигуна.

Звичайно, такий електронасос вибере не кожен автомобіліст, але Белавто завжди є що запропонувати покупцям.