Ідеальне весілля: секрети вибору музикантів та фотографа

Підготовка до весілля: як створити гарну атмосферу на святі

Кожна пара молодят мріє про те, щоб на їхньому святі жоден гість не сумував! Саме тому підготовка до весілля містить не лише пошук вбрань і декору, а й вибір різноманітних розваг та музики. Рекомендації Hot Wedding — головного весільного порталу в Україні — дозволять Вам не лише зробити святкування атмосферним, а й допоможуть зрозуміти, як краще зберегти спогади про радісні моменти розважальної частини важливого дня!

Музиканти на весілля — основа шоу-програми

Сучасні молодята не обмежуються у розважанні гостей одними конкурсами та танцями. Вони винахідливо відшукують різноманітні шоу-програми — це і фокуси, і фаєр-шоу, і малювання на піску. Однак, весільні експерти наголошують: правильним буде вкласти усю частку бюджету в щось одне, ніж розсіюватись на декілька дешевших і не надто якісних послуг. Якщо ваш бюджет дійсно обмежений, спрямуйте його на найважливіше — оплату послуг крутих музикантів на весілля.

Не забувайте, що музика на вашому святі — головний інструмент підняття настрою. Також слід знати, що ніщо не може замінити гарну живу музику на забаві! Тому так важливо при виборі виконавців врахувати зацікавлення та уподобання, а ще кількість та вік аудиторії — ваших шановних гостей.

Якщо серед них переважає рідня, старші родичи, гарним варіантом буде замовити послуги дуету, в ідеалі — змішаного, у якому і співають, і грають на інструментах чоловік і жінка. Якщо ваше весілля буде молодіжним, масовим, сучасним, бездоганна музична ідея — виступ кавер-гурту або діджея. Не бійтеся, що така музика не буде цікавою старшому поколінню. Аби вшанувати смаки усіх вікових категорій, заздалегідь, разом з обраним колективом, сформуйте збалансований список пісень. Важливо, щоб у ньому були хіти і 80-х, і 90-х, і сучасна музика. Тоді всі ваші гості будуть задоволені!

Як вибрати музикантів на свято: професійні поради

Якщо ви ніколи не цікавились гуртами та виконавцями, які виступають на святкуваннях та стикнулись з вибором цієї послуги вперше, скористайтесь порадами експертів.

  • найкраще джерело пошуку потрібних виконавців — весільні сайти, портали, каталоги. Такі ресурси містять великий перелік гуртів, дуетів, солістів, інструментальних колективів, кавер-бендів та діджеїв. Крім того, що ви можете отримати доступ одразу до багатьох контактів, ви ще й можете переглянути портфоліо — власне, записи виступів. Це дозволить зробити максимально об’єктивний вибір.
  • не обмежуйтесь у пошуці своїм містом — шукаючи на весільних порталах чи у соцмережах, молодята часто додають до пошукової фрази “музика на весілля” чи “весільні музиканти” своє місто. Однак, більшість сучасних музикантів є надзвичайно мобільними. Так, на свято до Львова без проблем приїде чимало київських колективів, а, наприклад, до Івано-Франківська — зі Львова чи Чернівців. Тому уважно вивчайте інформацію в Інтернеті та обговорюйте деталі особисто.
  • узгоджуйте вартість та сутність послуги — на жаль, дуже рідко інформація в мережі чітко відображає вартість виступу та його тривалість. В особистій розмові не забудьте уточнити: скільки годин триватиме виступ, скільки пісень буде виконано, скільки це коштує і чи можлива оплата додаткових годин.
  • не соромтесь впливати на плейлист. Весілля — це ваше свято. І ви маєте право вносити певні корективи та побажання у список запропонованих виконавцями пісень.

Зберігаємо спогади про атмосферне свято

На жаль, коли мова про святкування, музика — це насолода моменту, що неодмінно мине. Однак, подбавши про спогади, ви збережете щасливі миті на пам’ять! Як саме? Дізнайтесь!

Час запальних і романтичних танців разом з музикою найкраще зафіксує відеооператор чи відеограф. Однак, це не єдиний спосіб зупинити радісні миті! Оберіть професійного фотографа та попросіть під час вечірки зробити справжній репортаж. Такий жанр фотозйомки дозволяє вихопити щирі почуття та емоції, тож згодом, переглядаючи чудові кадри, ви повністю відновите картинку торжества!

Підготовка до весілля — довгий, але такий цікавий процес! Ви самі формуєте своє свято, його настрій та наповнення. Тож обирайте тих спеціалістів, зокрема і музикантів на весілля, чий репертуар та манера виконання повністю відповідають вашим уявленням про гарну музику. Бажаємо емоційного святкування!