Підготовка до ЗНО з української мови та літератури

Зовнішнє незалежне оцінювання – це один з найважливіших етапів у житті кожного випускника. За результатами цього екзамену визначається майбутнє абітурієнта, оскільки з високим балом значно легше вступити до престижного навчального закладу. Тому якісна підготовка до ЗНО майже життєво необхідна.

26 травня 2020 року відбудеться незалежне оцінювання з української мови та літератури. Це обов'язковий предмет, на знання якого перевіряються усі учні. Важливо якісно підготуватися до ЗНО з цього предмету, оскільки у минулому році багато учнів отримали результати саме з цього предмета.

Чому важлива підготовка?

За результатами ЗНО можна отримати від 100 до 200 балів, і далеко не завжди високі бали отримують відмінники. Набагато кращі результати показують ті учні, які підготувалися до оцінювання. Якісна підготовка допомагає:

  • Повторити вже пройдений за роки навчання матеріал шкільної програми.
  • Не допускати класичні й банальні помилки, які можуть істотно погіршити результати тестування. Як правило, основна маса учнів повторює одні й ті самі помилки.
  • Навчитися вільно орієнтуватися у всіх розділах мовознавства. Це дуже важливо для успішного написання тестового завдання.
  • Вкладатися в необхідні часові обмеження. Це допоможе швидко зробити завдання, щоб залишилося достатньо часу на його перевірку.
  • Вивчити й освоїти нову для себе інформацію, яка буде корисна при здачі ЗНО.
  • Максимально підготуватися до успішної здачі.

Сподіватися на удачу при здачі ЗНО з української мови не варто, і навіть хороші шкільні оцінки з цього предмету не гарантують високий бал, адже отриману раніше інформацію можна забути. Є багато випадків, коли навіть відмінники й золоті медалісти провалювали ЗНО з української мови та літератури тільки з тієї причини, що не приділили достатньо часу на підготовку.

Самостійно підготуватися до ЗНО непросто. Неможливо самому згадати всі правила та повторити вже пройдений матеріал. Щоб беззаперечно якісно підготуватися, освіжити наявні знання, дізнатися про нюанси тестування і з великою ймовірністю отримати високий бал, потрібно звернутися до досвідчених викладачів, які знають всі особливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Якісна підготовка до ЗНО з української мови з Best Repetitor

Грамотні й досвідчені педагоги центру Best Repetitor проходять з учнем нюанси кожної частини завдання: тест на визначення відповідності, завдання з вибором правильної відповіді та з розгорнутою відповіддю. Завдяки комплексній та якісній підготовці, будь-який учень може успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання. Також наші викладачі проведуть аналіз й розбір типових помилок, які найбільш часто повторювались при здачі ЗНО в минулому році. І навіть власне висловлення на тестуванні не застане вас зненацька☺

Необхідно пам'ятати, що всі здають ЗНО у рівних умовах, тому кожен учень має шанс отримати високий бал, а вирішальну роль грає саме підготовка.

Підготовка до ЗНО у нашому центрі проводиться для учнів 6-11 класів, та для студентів вищих навчальних закладів. Заняття проводяться в невеличких групах, а викладачами є досвідчені й кваліфіковані педагоги, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня.