COLOMBIA SUPREMO

Кожна філіжанка кави Колумбія Супремо сповнена насиченим ароматом і неповторним смаком, який гармонійно поєднує присмак лимона, персика і солодкої карамелі. Ніжна кислинка і тонка нотка гіркоти у поєднанні дарують вишуканий смак, яким хочеться насолоджуватися знову і знову.

Ambassador відповідально ставиться до пакування кави, тому закуповує зерна колумбійської кави лише найвищої якості і надалі ретельно стежить за процесом обсмажування. Кавові зерна Supremo мають найбільший розмір, який саме і забезпечує напою такий неперевершений смак і насиченість. Завдяки унікальному методу обробки кавових ягід вологим методом досягається мінімальний ступінь гіркоти, а інтенсивність аромату при цьому підвищується максимально.

Відпрацьована в деталях технологія вирощування, збору і обробки кавових зернят дозволяє зберігати і утримувати смак кожної партії незмінним. Таким чином, обираючи каву Columbia Supremo Ambassador на офіційному сайті https://ambassador.cafe/ua/colombia-supremo ви отримуєте у кожному пакеті улюблений смак, який залишається незмінним і гарантовано якісним завдяки суворому контролю на всіх етапах виробництва. Після обсмаження зерна пакуються у багатошарові пакети протягом двох тижнів, тому аромат кожного зернятка зберігається на сто відсотків. За бажанням можна обрати каву у зернах або змелену.

Враховуючи власні вподобання кожного поціновувача кави, ароматний напій із стовідсоткової арабіки можна приготувати будь-яким способом із використанням:

  • — френч-пресу для отримання збалансованого смаку і аромату;
  • — гейзерної кавоварки для досягнення унікального смаку;
  • — турки для густого насиченого смаку із яскравим післясмаком;
  • — кавової машини для отримання щільного за густиною напою із золотаво-горіховою пінкою.

Досвідчені баристи обирають каву Columbia Supremo за її гармонійний смак, неперевершену інтенсивність аромату і відмінний баланс гіркоти і легкої кислинки. Також важливою перевагою цього сорту є незмінний добре впізнаваний смак, із яким зручно працювати у приготуванні різних варіантів кави. Зерна найвищої якості для справжніх гурманів із тонким смаком. У кожному ковтку кави відмінно збалансований оксамитовий смак, сильний, міцний із м’якою кислинкою. Спробуйте незабутній смак арабіки, який сповнить кожен ранок відчуттям задоволення.