Інфініті Надо уже на телеканалі Плюс Плюс

У глядачів телеканалу Плюс Плюс є приємна нагода відволіктися від повсякденної метушні і на пів години поринути у захопливу мандрівку міфічним світом. Китайський анімаційний телесеріал "Інфініті Надо" випустив ще один сезон популярної історії битв. Серії виходять щоденно о 18:20. У новій главі, окрім видовищних змагань, слід чекати багато цікавих поворотів сюжету та історій, які не залишать байдужими.

Події розгортаються навколо Академії Надо, куди мріє потрапити кожен блейдер. Вступні іспити розпочато, а значить тисячі юних школярів прийшли випробувати свої сили і довести, що саме він і є гідним носити звання іменитої школи. Головні герої – звичайні діти, але вони відчувають якусь загадкову силу що їх веде, і готові стати на захист світу. Персонажі унікальні, і кожен глядач зможе знайти собі близького по духу товариша в цій історії. Відповідні блейди реалістично відтворені фірмою Auldey. Їх також вже можна придбати в Україні, наприклад в магазині Лева https://leva.com.ua/volchki/infinity-nado/

Потреба в нових учнях Інфініті Надо не з’явилася просто так, раніше в світі існувала велика кількість енергетичних елементів, вони були всюди, але в наш час, їх чисельність почала помітно скорочуватися. Зупинити це не можливо, але в Академії залишилося ще декілька екземплярів, і було прийняте рішення помістити ці сили в блейд, щоб мати перевагу.

Для того аби стати гравцем, для початку слід вивчити основи ведення бою, оборони, рівноваги та витривалості. А також розумітися на елементарних речах, таких як структура дзиґи, якою власне вони і будуть перемагати суперника. Дані дзиґи складаються з п’яти рівнів: самою першою, згори іде защіпка, далі бойове кільце, атакувальне кільце, захисне і вістря. Кожна деталь має бути ідеально скомбінована з іншою, від цього залежить результат поєдинку.

На допомогу ще неосвіченим блейдерам "Інфініті Надо" прийдуть мудрі наставники. Кожен з них завідує однією фракцією, і безумовно є професіоналами своєї справи. Рівняючись на таких талановитих лідерів, учні мають досягти найвищого рівня володіння власними силами.

Як вже зазначалося, Академія ділиться на чотири групи, відповідно поділяються і бойові дзиґи:

Дзиґа нападу – комплект формує гостре атакувальне кільце, і навпаки пласке вістря. Таким чином, суперник ризикує отримати серію нищівних хуків і потерпіти невдачу.

Дзиґа витривалості – має найгостріше вістря в порівнянні з іншими, це скорочує тертя з ареною, отже блей довше буде на рингу і дочекавшись ослаблення опонента завдасть фатального удару.

Дзиґа рівноваги, яка при необхідності переходить у напад (блейд Крила Ареса).

Дзиґа оборони – оснащена захисною пластиною, яку не пробити навіть танком, а це головний ключ до перемоги.

Слід сказати ще й про те, що представлені дзиґи мають Духа Надо, але викликати його може лише блейдер найвищого рівня.

З такої точки ми пірнаємо у море незабутніх емоцій та вражень. Чого чекати та чим завершиться ця хвилююча розповідь можна лише здогадуватися. Одне відомо точно – в стороні не залишиться ніхто, в сюжетні перипетії ця історія затягне кожного.

Матеріал надано сайтом www.leva.com.ua