Квіти на День святого Валентина: мова кохання


День святого Валентина — це свято кохання, яке відзначають в усьому світі 14 лютого. Цього дня закохані в усьому світі висловлюють свої почуття одне до одного, зокрема, за допомогою квітів.


Мова квітів

Квіти — це універсальна мова кохання, яка може передати найрізноманітніші почуття. Кожна квітка має своє значення, тому важливо знати, що символізують ті чи інші квіти, перш ніж їх дарувати.


Які квіти подарувати

Під час вибору квітів на День святого Валентина важливо враховувати:

  • Колірну гаму: традиційно квіти на День закоханих вибирають у червоних або пастельних тонах. Червоний колір символізує любов і пристрасть, а пастельні тони — ніжність і романтику.
  • Кількість квітів: кількість квітів у букеті також має значення. Одна квітка означає увагу, три — повагу, п'ять — зізнання в коханні, сім або дев'ять — тепле ставлення, від одинадцяти до тринадцяти — серйозні наміри.
  • Вид квітів: найпопулярнішими квітами є троянди, тюльпани, хризантеми та лілії. Троянди символізують кохання і пристрасть, тюльпани — ніжність і обожнювання, хризантеми — повагу і відданість, лілії — вірність і симпатію.


Найбільш популярні композиції

Існує безліч різних варіантів квіткових композицій, які можна подарувати на День святого Валентина. Найбільш популярними є:

  • Букет із червоних троянд. Це класичний варіант, який завжди буде доречним.
  • Букет із півоній. Ці квіти відрізняються тонким ароматом і пишністю.
  • Композиція, оформлена крафтовим папером. Це універсальний варіант, який підійде до будь-якого стилю.

Нестандартні композиції

Останнім часом дедалі більшої популярності набувають нестандартні квіткові композиції, наприклад, букет у формі серця, букет у вигляді іграшки або композиція-оазис.


Доповнення до букетів

Букет квітів можна доповнити невеликими сюрпризами, такими як плитка шоколаду, плюшева іграшка, подарунковий сертифікат або ювелірна прикраса.


Які квіти не варто дарувати

Незважаючи на те, що обмежень у виборі квітів на День святого Валентина немає, є деякі квіти, які краще не дарувати. До них належать:

  • Червоні гвоздики. Ці квіти традиційно асоціюються з жалобою.
  • Кімнатні квіти з колючками. Вони можуть бути небезпечні та зіпсувати настрій.
  • Штучні квіти. Вони не здатні передати всю красу і свіжість живих рослин.

Поради з купівлі та догляду за квітами

Квіти мають бути свіжими: суцвіття і листя — без пошкоджень, а стебло — не дуже коротким. Щоб доставити квіти в цілості, краще переносити їх у вертикальному положенні, бутонами вниз. Перед тим, як поставити букет у вазу, він має деякий час "звикнути" до температури приміщення.

Щоб квіти довше зберігали свіжість, необхідно правильно за ними доглядати. Вибирайте вазу, яка підходить за розміром букету, додайте у воду трохи цукру або лимонного соку. Також регулярно міняйте воду у вазі. Зрізайте стебла квітів під кутом гострим ножем та видаляйте зів'ялі.


Дотримуючись цих порад, ви зможете вибрати і подарувати розкішні квіти, які стануть прекрасним подарунком для вашої коханої людини. З Днем всіх закоханих!