5 аргументів на користь сухого корму для котів та особливості його вибору в магазині зоотоварів

Сухий корм — справжня знахідка для тих «кото-батьків». У готових раціонах заздалегідь прорахована кількість різноманітних мікронутрієнтів, необхідних для повноцінного функціонування котячого організму.

Рекомендований об’єм порцій вказаний на пакованні, а відміряти його можна за допомогою мірної ложки або склянки. На цьому причини, які мотивують купити сухий корм для котів за посиланням https://www.moyo.ua/ua/zootov/tov_d_kotov/sukh_korm_d_kotov/, не закінчуються. Серед переваг дегідрованих гранул з насиченим ароматом також:

  1. Ціни — на будь-який гаманець. Економклас найдешевший, але на повсякдень не підходить, оскільки не містить цінних вітамінів та мінералів. Найкраще рішення на обмежений бюджет — преміум, в якому є натуральне м’ясо та корисні добавки. Ідеальний варіант для міцного здоров’я та довголіття — холістік на основі вартісних делікатесних продуктів.

  2. Смаки для поціновувачів класики та любителів екзотики. Крім традиційних курочки, кролика та свинини — «заморські» анчоуси, форель, тунець та навіть мідії з креветками.

  3. Великий термін зберігання. У герметично закритій місткості гранули зберігаються до двох років.

  4. Користь для зубів. Коли домашній улюбленець розгризає «зернятка», він водночас чистить зуби від нальоту. Як наслідок, ризик утворення зубного каменю відчутно знижується.

  5. Збереження властивостей при контакті з повітрям. Вологі корми швидко обвітрюються, втрачають аромат. Сухі можуть довго лежати в мисці та не псуватися.

Як вибрати сухий корм?

Крім класу та смаку є ще декілька важливих критеріїв, від яких залежить, чи підійде корм котику.

  • Вік тварини. Для малюків, нещодавно відлучених від матері, — «дитячі» не тверді гранули з високим вмістом білка, необхідного для нормального росту та розвитку. Для підлітків — калорійні корми, які добре заряджають енергією. Для дорослих — максимально збалансовані, а для літніх — з вітамінно-мінеральними добавками для зміцнення кісток та суглобів.

  • Розмір гранул. Дрібним породам — мініатюрні та легенькі «зерна», звичайним котам — середні, а «габаритним», на кшталт мейн-кунів та курильських бобтейлів, — великі.

  • Призначення. Заміна натуральному харчуванню — повнораціонні корми. Вони бувають універсальними та спеціальними — для розв'язання проблем чи компенсування нюансів здоров’я. Популярні для діабетиків, для малоактивних котів, для вагітних та тих, що годують, схильних до стресу та набору зайвої ваги.

  • Розмір паковання. Якщо кіт куштуватиме новий корм вперше, краще не брати великий мішок — раптом не сподобається смак чи не підійде склад.

  • Виробник. Лише перевірений — з гарною репутацією та грамотною ціновою політикою. Purina, Brit, Gemon, Josera — зоотовари високої якості доступні в асортименті багатьох відомих брендів.

За можливості перед купівлею нового корму варто порадитися з ветеринарним дієтологом. Він підкаже, як правильно ввести новий смаколик в раціон та розповість, чому кіт може відмовлятися навіть від найякіснішої їжі.