Гарне волосся — реальність! Розповідаємо про переваги мезотерапії

Не тільки жіноче обличчя потребує якісного догляду та своєчасних уколів краси для підтримки молодості та пружності шкіри. Волосся та шкірний покрив голови теж вимагають застосування комплексу заходів для збереження його густоти, блиску, якісної довжини та підтримання здорового стану шкіри.

Крім косметичних засобів, без яких просто неможливий щоденний догляд, варто ще й звернути увагу на інʼєкційні процедури, що спрямовані на живлення волосяних цибулин та шкіри голови біоактивними речовинами. У сучасній медичній косметології є дієва та ефективна процедура для підтримки розкішного стану волосся — це мезотерапія. Волосся, що не підживлюється на клітинному рівні складно естетизувати лише перукарськими засобами та девайсами. А волосяні фолікули, які інʼєкційно стимулюються до повноцінного розвитку та росту й зовсім не потребують додаткових маніпуляцій, адже природний блиск та краса йому будуть гарантовані.

У чому полягає суть мезотерапії саме для волосся?

Мезотерапія шкіри голови https://platinumlaser.com.ua/ukoly-krasy/mezoterapiya-2/mezoterapiya-volossya/ — це лікувальна процедура для волосяних фолікулів, що має на меті зміцнення цибулин, прискорення зростання, покращення якості волосся, нормалізацію гідроліпідного балансу шкіри та відновлення густоти. Процедура є інʼєкційною та малоінвазивною. Під час проведення мезотерапії передбачене введення під шкіру спеціальних мезококтейлів, що збагачені вітамінами, амінокислотами та біологічно активними речовинами, які запускають процеси здорової життєдіяльності волосяних фолікулів. Препарати та їх складові обираються лікарем-трихологом під кожну окрему ситуацію пацієнта чи то з акцентом на випадіння, чи з проблемою ламкості, чи щодо усунення сухості шкіри голови та інші. Додатково мікропроколи від інʼєкцій стимулюють та покращують кровообіг шкіри голови, що теж позитивно впливає на оздоровлення волосся загалом.

Переваги процедури

Інколи обіцяні результати від застосування брендових шампунів та уколів з мезококтейлями дуже схожі, але свою ефективність мезотерапія вже в тисячах випадків довела на практиці. Перелік безумовних переваг процедури надзвичайно широкий:

 • застосування підшкірних методів введення препаратів набагато ефективніше за зовнішнє використання сироваток, ампул та масок;
 • інʼєкції активують "сплячі" фолікули;
 • прискорюється ріст волосся;
 • помітно збільшується густота волосяного покриву;
 • нормалізується робота сальних залоз, що також впливає на помірну жирність шкіри голови і його доглянутий вигляд;
 • усувається проблема лупи та лущення шкіри;
 • є можливість вилікувати себорею;
 • мезотерапію часто використовують в протоколах лікування алопеції та перед пересадкою волосся;
 • відновлюється структура волосся по всій довжині;
 • повертається здоровий блиск;
 • зміцнюються волосяні фолікули.

Для стабільного та якісного результату краще пройти мезотерапію курсом, щоб доглянутий здоровий вигляд волосся приносив Вам естетичне задоволення тривалий час!