5 найкращих бійців ММА 2023 року

У світі бойових мистецтв і змішаних єдиноборств 2023 рік був захопливим і насиченим подіями. У цій статті ми розглянемо топ-5 бійців ММА, які привернули увагу шанувальників цього спорту та вразили своїми досягненнями. Дізнаємося про їхні найкращі поєдинки, стратегії, кращі ставки на них в букмекерській конторі Фаворит спорт та їхнє місце в світовому рейтингу бійців ММА. Читайте далі та підвищте свої шанси на розміщення виграшної ставки в ліцензованій БК України https://favorits-sport.com.ua.


Рейтинг кращих бійців 2023

Через роки наполегливого тренування та багатьох годин в залі, десятки бійців стали визнаними чемпіонами та лідерами у своїх вагових категоріях. Давайте розглянемо топ-5 бійців ММА, які зараз утримують лідерські позиції у світі цього захоплюючого спорту.


1. Камару Усман

Камару Усман, відомий як "The Nigerian Nightmare," є найсильнішим бійцем у напівсередній вазі та володарем вражаючого рекорду: 19 перемог і лише 1 поразка. Він визнаний за кращого у своїй ваговій категорії і вже вдруге отримує пояс чемпіона UFC. Захищаючи свій титул, Усман продовжує лідирувати в цій вазі, виграючи найсильніших суперників.


2. Ізраїль Адесанья

Ізраїль Адесанья, відомий як "The Last Stylebender," є найкращим у своїй ваговій категорії та має неймовірний рекорд: 23 перемоги і 1 поразки. Він завоював пояс чемпіона UFC у середній вазі і продовжує залишати надзвичайний слід в світі ММА. Його техніка, швидкість та рішучість роблять його непереможним.


3. Олександр Волкановський

Олександр Волкановський, відомий як "The Great," володіє вражаючим рекордом: 24 перемог і лише 1 поразка. Він є одним із найсильніших бійців у напівлегкій вазі та володіє поясом чемпіона UFC. Волкановський відзначається своєю витривалістю та неймовірними навичками в бою.


4. Чарльз Олівейра

Чарльз Олівейра, відомий як "Do Bronx," може похвалитися вражаючим рекордом 33 перемог і 8 поразок. Хоча він втратив свій титул чемпіона UFC у легкій вазі, Олівейра залишається одним із найсильніших бійців в цій вазовій категорії. Його унікальний стиль бою та навички роблять його небезпечним суперником для будь-якого бійця.


5. Дастін Пор'є

Дастін Пор'є, відомий як "The Diamond," має вражаючий рекорд 28 перемог і 7 поразок. Він був чемпіоном UFC у легкій вазі і є одним із найвідоміших бійців в світі ММА. Пор'є відзначається своєю бойовою міццю та надзвичайними навичками в стоячому бою.


Досягнення бійців за 2023

Камару Усман

Чемпіон UFC у напівсередній вазі (один раз, колишній)

5 успішних захистів титулу

Переможець шоу The Ultimate Fighter 21

Володар нагороди "Виступ вечора" (5 разів)

Володар нагороди "Кращий бій вечора" (1 раз)

Володар найбільшої серії перемог в історії напівсередньої ваги UFC — 15 перемог

Ізраїль Адесанья

Дворазовий чемпіон UFC у середній вазі

Обладатель премии "Выступление вечера" (6 раз)

Обладатель премии "Лучший бой вечера" (2 раза)

Лучший бой года (2019) против Келвина Гастелума

Лучший боец года (2019)

Олександр Волкановський

Чемпіон UFC у напівлегкій вазі

Бій проти Браяна Ортеги став головною подією UFC 266

Успішний захист титулу чемпіона проти Чона Чхан Сона на UFC 273

Перемога над Максом Холлоуеєм

Участь у бою року на UFC 284 проти Іслама Махачева за титул чемпіона у легкій вазі

Захист (5) титулу чемпіона UFC у напівлегкій вазі проти Яїра Родрігеса на UFC 290

Чарльз Олівейра

Чемпіон UFC у легкій вазі (один раз, один захист проти Дастіна Пор'є)

Найбільша кількість фінішів в історії UFC (20)

Найбільша кількість перемог сабмішенами в історії UFC (16)

Найбільша кількість бонусів в історії UFC (19)

Дастіна Пор'є

Пор'є переміг Конора Макгрегора технічним нокаутом у першому раунді на UFC 257

Пор'є переміг Чарльза Олівейру на UFC 269

Чемпіон UFC у легкій вазі


Ставки на ММА на Фаворит спорт

ММА (Mixed Martial Arts) стало одним із найпопулярніших видів бойових видів спорту в світі, і зараз велика кількість фанатів активно слідкує за цим видом спорту і робить ставки на поєдинки ТОП бійців ММА 2023. Однак, перед тим як робити ставки, важливо знати, які види ставок доступні та де можна знайти найкращі можливості для ставок. Один із найкращих варіантів для ставок на ММА — це платформа Фаворит спорт.

На Фаворит ви зможете зробити ставки на різні аспекти поєдинків ММА. Ось деякі види ставок, які ви можете розглядати:

· Переможець поєдинку

· Точний раунд закінчення

· Бійці, що набируть більше очок

· Тип закінчення поєдинку

· Обсяг раундів

Фаворит спорт — це найкращий вибір для ставок на ММА, оскільки вони пропонують великий вибір ринків ставок, високі коефіцієнти та різноманітні способи внесення депозиту та виведення коштів. Вони також надають зручний інтерфейс для ставок та живу трансляцію подій, що дозволяє вам слідкувати за поєдинками у режимі реального часу.