ТОП 10 ідей для атмосферного грудня

Грудень – це місяць традиційно насичений очікуванням свята. Цього року, завдяки зміні календаря, свята починаються раніше. А маючи щастя бути в мирних українських містах варто подбати не лише про свій гарний настрій, але й допомогти тим, кому пощастило менше. Тож, тримайте ТОП 10 ідей для атмосферного грудня:

  1. Прикрасьте дім гірляндами, поставте ялинку або ялинкові гілочки, запаліть свічки. Одним словом, створіть дома затишок.
  2. Сходіть в найближчий волонтерський осередок і допоможіть плести маскувальні сітки або робити окопні свічки. Допоможіть захисникам.
  3. Сходіть з друзями на творчі майстер-класи для дорослих. Малювання, гончарство, мозаїка, свічкарство створюють гарний настій та допомагають розслабитись на кілька годин.
  4. Сходіть в театр або подивіться новорічний фільм.
  5. Організуйте майстер-класи для дітей в школі. Арт-студія "Ліхтарик" пропонує офлайн формати в Києві та онлайн по всій Україні.
  6. Пограйте в сніжки або покатайтесь на ковзанах.
  7. Сходіть у військовий госпіталь, дізнайтесь про потреби та купіть необхідне для наших захисників.
  8. Почитайте книги з української історії та культури. Прекрасним вибором будуть книги Оксани Забужко "Найдовша подорож", Євгенії Кузнєцової "Мова-меч", Родомира Мокрика "Бунт проти імперії", Сергія Плохія "Брама Європи", Йосипа Гірняка "Спомини", Віри Агеєвої "За лаштунками імперії".
  9. Подаруйте близьким подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас або квитки в театр чи на концерт. Приємні емоції – це прекрасний подарунок.
  10. Потурбуйтесь про себе в той спосіб, який для вас є найкращим.