Постільна білизна – це краса та комфорт для кожного

Постільна білизна

Неможливо переоцінити важливість повноцінного нічного сну в комфортному ліжку та після довгого дня. Існує, так би мовити, формула вашого здорового та міцного сну. Тож до неї входять: оптимальна температура у вашій спільній кімнаті, свіже повітря, спокій, правильне ортопедичне ліжко та якісна постільна білизна. Сучасні технології, екологічні чисті матеріали та відповідність загальним стандартам – це все гарантує повне розслаблення тіла та чудове самопочуття після пробудження.

Класифікація постільної білизни

Комфортна постільна білизна – це текстильний виріб, на якому не можна економити, бо якісний комплект білизни покращує фізичний та психологічний стан людини, усуває дискомфорт у ліжку, а також дарує естетичне задоволення. Асортимент включає:

 • Простирадла (полуторні та євро, які можуть бути як класичними, так і на гумці).
 • Наволочки (звичайні, великі та для нестандартних подушок).
 • Підковдри (полуторні та євро).

Які особливості білизни?

 • При виробництві використовуються екологічно чисті матеріали.
 • Різноманітність розмірів, кольорів та дизайну; Стійкість до прання, бо мають міцні натуральні волокна.
 • Приємні на дотик тканини.
 • Стійкість до зносу.

Матеріали, які використовуються під час виробництва постільної білизни

Текстильні вироби з натуральних і штучних волокон повинні бути надійними і практичними, з вираженими антисептичними і вологопоглинаючими властивостями. Є різні суміші, у поєднаннях яких виходить приємна на дотик і міцна тканина. Приклади матеріалів, які можуть бути у виробництві, а саме:

 1. Сатин. 100% бавовняна сатинова білизна виготовляється зі скручених волокон за принципом подвійного переплетення, тому мають підвищений рівень стійкості до прання. Ця тканина приємна на дотик і довговічна.
 2. Фланель. 100% бавовна, м'яка і тепла, з ворсом або з одного, або з обох боків. Ця тканина швидко зігрівається, а також добре пропускає повітря. Постільна білизна, саме з фланелі, вбирає вологу і не викликає алергічних реакцій.
 3. Бязь. Виготовляється зі 100% бавовни і не втрачає блиску після прання, тому робить її довговічною і легкою в догляді. Бавовняні комплекти з бязі з грубою текстурою практичні і витримують щоденне використання.
 4. Перкаль. 100% бавовна, тонкий та міцний матеріал з матовою, гладкою поверхнею. У процесі виробництва перкалю на бавовняні нитки тонким шаром наносять спеціальний клей для того, щоб підвищити стійкість до стирання і видалити ворсинки. Основною характеристикою є те, що він складається з довгих, накручених ниток, які переплітаються між собою.
 5. Жата тканина. В якості тканини використовується 100% бавовна або мікрофібра високого рівня, дуже м'яка, приємна на дотик, а також стійка до заломів. Як результат, не потребує прасування і може використовуватися відразу після прання.