Чиста вода доставка в Києві: де замовити

Чиста вода — бренд питної бутельованої води, що відповідає найвищим стандартам якості за своїми характеристиками та методами очищення. Ця вода добувається з артезіанської свердловини та піддається додатковому очищенню на сертифікованому обладнанні на заводі-виробнику. Розливається у полікарбонатні бутлі об'ємом 18,9 л.

Питна вода ТМ clear Water ідеально підходить для наступних цілей:

  • повсякденного вживання;
  • приготування чаю, кави та їжі;
  • пиття дітьми без потреби у попередньому кип'ятінні;
  • використання в спортзалах;
  • застосування у різних електроприладах, таких як чайники, праски та зволожувачі повітря, із запобіганням утворення накипу на них.

Виробництво Чистої води

Чиста вода має власне виробництво з доочищення та розливу. Перед тим як потрапити у бутлі, природна вода проходить 7 додаткових рівнів очистки, щоб мінімізувати кількість домішок, які можуть нашкодити організму людини. Основним етапом очищення води є система зворотного осмосу. Після чого вода проходить знезараження за допомогою ультрафіолетової лампи.

Лінія розливу повністю автоматизована. Чиста вода розливається у полікарбонатні бутлі великого об'єму. Цей матеріал зберігає корисні властивості природної води та гарантує довге та безпечне зберігання. Після розливу шийка бутля закривається спеціальним термоковпачком, що гарантує оригінальність продукції.

Чому варто обрати доставку Чиста вода у Києві

Компанія Чиста вода пропонує своїм клієнтам наступні переваги:

  1. Природна підтримка хімічного балансу організму людини.
  2. Вода, добута з артезіанської свердловини та додатково очищена.
  3. Вода не утворює накипу та містить мінімальну кількість домішок мінеральних солей.
  4. Вода повністю готова до споживання без обов'язкового кип'ятіння, завдяки обробці ультрафіолетом для знищення шкідливих мікроорганізмів.
  5. Вмивання природною водою покращить стан шкіри та буде запобігати алергічним реакціям у дітей, спричиненим використанням водопровідної води.

Де замовити воду ТМ Чиста вода

Безпосередньо компанія Чиста вода здійснює доставку бутельованої води У Києві, Херсоні та Херсонській області. Оформити замовлення ви можете на офіційному сайті компанії Чиста вода.

Щоб не витрачати час на пошуки відповідного сайту, ви можете перейти на маркетплейс Аквагід. Саме там зібраний найбільший каталог з доставки бутельованої води в Україні. На Аквагіді ви швидко знайдете ТМ Чиста вода за запитом.

Для замовлення вам необхідно буде залишити контактні дані отримувача, населений пункт, адресу доставки. Мінімальне замовлення від двох бутлів води 18,9 л. Доставка по Україні безкоштовна.

Пусті бутлі, помпи для води, кулери та інші супутні товари, які можуть використовуватись разом з бутельованою водою ви також зможете знайти на сайті Аквагід.