Що робити коли митниця затримала вашу посилку?

Розмитнення посилок на митниці

Митним оформленням називають процедуру виконання митних формальностей, які необхідні для випуску комерційних товарів або транспортних засобів.

Розмитнення/замитнення як процедура є обов'язковою для законного перетину товаром кордону. Цей процес повинен проходити в повній відповідності з чинним законодавством.

Декларування здійснюють за допомогою подачі відомостей про товар на експорт або імпорт у встановленій формі, зі сплатою всіх мит і акцизів. Декларацію традиційно подають у письмовій формі, останніми роками з'явилася можливість робити це і в електронному вигляді.

Більш детально про всі кроки під час розмитнення посилки на прикладі компанії DHL, а саме: коли нараховується мито, коли його можна не платити. Коли я можу не платити митні платежі, які документи подавати на митницю і т.д. читайте цей посібник з оформлення.

Суть митного оформлення

Суть розмитнення посилки полягає в тому, щоб послідовно виконати всі необхідні дії, передбачені законом, для перетину вантажем кордону. На кожному митному посту є свої особливості, на DHL зокрема. Це насамперед такі дії:

 1. — надання необхідних, згідно із законодавством, документів;
 2. — перевірка митниками документів;
 3. — сплата митних платежів;
 4. — фактичне пред'явлення вантажів і транспортних засобів;
 5. — за необхідності — огляд;
 6. — дозвіл на переміщення вантажу.

У декларації містяться відомості про:

 1. — самого декларанта, одержувача та відправника товару;
 2. — транспортні засоби, що беруть участь у перевезенні;
 3. — товари (назву, код за ТН ЗЕД, країну походження, опис, вагу тощо);
 4. — митні платежі;
 5. — поданих документах.

Розмитнення посилки здійснюється самим одержувачем, або його представником в особі брокера, на підставі угоди між ними. Декларант несе відповідальність за невиконання своїх обов'язків або за надання недостовірної інформації.

Допомога професійного брокера

У разі виявлення помилок у документах або неправильності заповнення декларації може статися зрив термінів поставки. У деяких випадках очікувані штрафні санкції. І найнеприємніше — конфіскація товарів і розрив договору на співпрацю з іноземними партнерами.

Щоб не зазнавати збитків через простій і повністю виконати свої зобов'язання за контрактом, варто звернутися до послуг кваліфікованого брокера. Перевірений фахівець допоможе пройти процедуру в максимально короткий термін.

Звертаючись до нього, ви отримуєте:

 1. грамотно оформлену документацію;
 2. декларацію, заповнену за всіма правилами;
 3. розрахунок витрат, сплату платежів;
 4. фінансовий контроль за пересуваннями за рахунком;
 5. повний супровід і надання консультацій.

У деяких випадках товари піддаються особливій увазі з боку митниці або потрібно оформити додаткові документи. Більш детально всі нюанси ми розбираємо на нашому офіційному сайті.

Точне дотримання встановлених нормативів і правил є гарантією швидкого проходження митного оформлення, тоді вантаж на легальних підставах перетне кордон. Тут важливо точне знання законодавства, стежити за новинами.

Це в інтересах будь-якого учасника зовнішньоекономічної діяльності, тому оптимальним рішенням стане вдатися до підтримки розумного помічника в особі брокерської компанії.

Джерело www.tamognia-prosto.com.ua