Настільні ігри для дітей та дорослих: особливості вибору

Сьогодні більшість людей грають у ігри на комп'ютері або телефоні. Але такі розваги мають деякі серйозні недоліки. По-перше, у гравця поступово псується зір через те, що око сфокусоване на одній площині. По-друге, такі ігри часто спричиняють залежність. Гравець витрачає на них весь вільний час, відмовляючись від спілкування з друзями та близькими. Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина зіпсувала собі здоров'я, то їй варто придбати настільні ігри. Вони допоможуть їй соціалізуватися, гармонійно розвиватися, покращити логіку, будувати причинно-наслідкові зв'язки та розвинути посидючість.

Настілки — це універсальна розвага. Вони підходять для людей практично будь-якого віку та соціального статусу. У них можна грати удвох, усією сім'єю чи компанією. Настільні ігри, як правило, не займають багато часу, тому ви можете грати в них після роботи або у вихідний.

Різновиди настілок

Існує досить багато жанрів та стилів подібних ігор. Розглянемо найпопулярніші:

  1. Розвивальні. Такі розваги дуже популярні серед дітей. З їх допомогою малюк може познайомитися з літерами та цифрами, освоїти нові знання з географії, біології та інших природничих наук, дізнатися цікаві факти, запам'ятати пам'ятки та ін. Подібні ігри підходять для дітей будь-якого віку. Із задоволенням грають у них і дорослі.
  2. Стратегії. Такі настілки також вважаються універсальними, хоча грають у них, як правило, діти віком від 7 років. У стратегіях потрібно вибудовувати певні послідовності, захоплювати ресурси, перемагати конкурентів. Як приклад можна навести відому на весь світ Монополію.
  3. Асоціативні. Такі настільні ігри дозволяють розвинути фантазію та уяву. Вони підходять для творчих людей, які люблять малювати, мріяти та творити.

Це далеко не повний перелік жанрів настілок. Також у продажу є ігри категорії 18+, які ідеально підходять для пар або для великих компаній. Великою популярністю користуються ігри з елементом удачі. У них переможцем стає не той, хто найшвидше вирішив поставлені завдання, а той, кому пощастило. Ігри на удачу підходять тим, хто любить азарт.

Як підібрати хорошу насолоду

Щоб вибрати цікаві настільні ігри, вам потрібно враховувати:

  1. Вік гравців. Для дітей підходять простіші ігри з елементом навчання чи удачі. Дорослі часто обирають стратегії чи рольові розваги, які потребують знань та фантазії.
  2. Кількість учасників. Як правило, більшість настілок робляться для 2-4 гравців, але є варіанти і великих компаній.
  3. Жанр гри. Його обов'язково потрібно враховувати під час вибору, оскільки одним будуть не цікаві стратегії, а другим — асоціативні розваги.

Якщо ви не можете самостійно зробити вибір, зверніться до консультантів інтернет-магазину Rozum. Вони дадуть відповідь на всі наявні питання та допоможуть вам купити цікаву гру з урахуванням усіх ваших побажань. Цей магазин пропонує покупцям сотні видів настільних ігор усіх жанрів, а також здійснює доставку товарів до будь-яких населених пунктів України.

Джерело: сайт rozum.com.ua