Три причини обрати доставку покупок з Китаю в Україну морем

Китай називають всесвітньою фабрикою, адже саме тут виробляють більше ніж половину всіх товарів, що продають та купують по всій земній кулі. Все завдяки вигідній вартості і гідній якості місцевої продукції. Особливо привабливі ціни можна знайти в онлайн-магазинах китайських торговельних майданчиків для внутрішнього ринку. Однак у цьому випадку покупцеві доводиться самостійно розвʼязувати питання перевезення покупок за кордон.

Хорошим рішенням буде доставка з Китаю в Україну судном за участі надійного логістичного оператора, наприклад, Meest China. Сьогодні ми поговоримо про основні переваги перевезень морем!

ТОП 3 особливості морської доставки з Китаю

1. Низькі тарифи

Китай знаходиться достатньо далеко від України, тому імпорт здійснюється за допомогою літаків чи суховантажів. Оскільки морський транспорт має набагато більшу вантажність, доставка кожного окремого відправлення обходиться майже втричі дешевше у порівнянні з авіаперевезеннями. Така економія актуальна не тільки для приватних покупців, а й для підприємців, оскільки дозволяє перепродавати товари в Україні за конкурентними цінами.

Великі логістичні оператори, на зразок Meest China, пропонують гнучкі тарифи на доставку комерційних вантажів (від 150 євро чи 30 кг). Чим більший обсяг товарів закуповує клієнт в Китаї, тим дешевше коштує транспортування кожного кілограму відправлення. Це забезпечує додаткову економію, а значить, вигоду для бізнесу.

2. Універсальність

Під час перевезення морем товари не піддаються впливу навколишніх факторів, наприклад, стрибкам тиску. Це дозволяє замовляти в Китаї безліч товарів, заборонених для перевезення літаком. Сюди належать аерозольні фарби чи покриття, різноманітні акумулятори і батарейки (нікель-кадмієві, літій-іонні, нікель-метал-гідридні, лужні), компактний електротранспорт (гіроскутери, електросамокати) тощо.

До перевезення можуть не прийняти тільки товари, які заборонені до ввезення в Україну або потребують дуже специфічних дозволів: товари подвійного призначення, зброя, наркотичні препарати і таке інше. Зазвичай логістичні оператори розміщують списки заборонених до транспортування категорій продукції на своїх сайтах, тому ознайомитися з чинними обмеженнями може кожен.

3. Надійність

Комплектація морського контейнера, його завантаження і вивантаження контролюється спеціалістами. Обережне поводження з кожним відправленням дозволяє уникнути пошкодження посилки. Для ще більшої надійності можна замовити у перевізника додаткову страховку (оплачується окремо). Це особливо актуально для комерційних вантажів, оскільки дозволяє запобігти збиткам. Розмитнення відправлень також відбувається під наглядом перевізника, тому посилки швидко проходять контроль і доставляються одержувачу в заздалегідь окреслені строки.