Як заспокоїти чутливу шкіру?

Чутлива шкіра – проблема багатьох жінок у всьому світу. Вона сильно реагує на будь-які негативні чинники навколишнього середовища і потребує особливого догляду. В косметичці обов'язково потрібно мати засіб від почервоніння на обличчі, а також низку допоміжних косметичних продуктів, що зможуть заспокоїти подразнення. Якій косметиці надавати перевагу і як вибрати якісний косметичний продукт, читайте нижче.

Що таке чутлива шкіра

Насамперед варто розібратись, що являє собою чутлива шкіра. Це такий тип дерми, що має недостатній шар ліпідів на поверхні, внаслідок чого погано захищає себе від подразнень зовнішніми чинниками. При цьому, чутлива шкіра – не завжди суха шкіра. Проблеми можуть виникнути й на жирній, і на комбінованій.

Серед найрозповсюдженіших ознак:

  • відчуття поколювання та печіння;
  • свербіж;
  • почервоніння;
  • висипи.

При чому з'явитися такі ознаки можуть у відповідь на будь-яке подразнення. Не правильно підібрана косметика, стрес, вітер, перепад температури може призвести до виникнення неприємних відчуттів та зміни зовнішнього вигляду шкіри обличчя.


Яку косметику підібрати

Повністю позбавитись реакції гіперчутливості неможливо. Проте можна певною мірою знизити її. Для цього варто підбирати якісні засоби, які є, наприклад в асортименті Yves Rocher. Косметика від подразнень та почервоніння шкіри цього бренду здатна поліпшити стан шкіри. При цьому має у складі рослинні компоненти, які не завдають негативного впливу.

Який би продукт ви не вибрали, він повинен виконувати кілька функцій:

  • інтенсивно зволожувати шкіру;
  • створювати захисний шар;
  • мінімізувати запальні процеси.
Варто уникати косметики, що має у складі абразивні частки або фруктові кислоти. Всі питання щодо проведення глибокого очищення або пілінгу потрібно вирішувати в індивідуальному порядку з косметологом. Він зможе надати необхідні рекомендації й порадити певні засоби, що допоможуть швидко відновитись.

Якщо у вас чутлива шкіра, не експериментуйте з косметикою. Вибирайте тільки перевірені засоби, що мають спеціальні позначки. Будьте красивими щодня!