Які можливості забезпечує 3D ендопротезування

Якщо ви зіштовхнулися із однією з найскладніших проблем з кістками чи суглобами та потребуєте їхньої заміни, вам не доведеться обмежувати своє життя, адже існують кастомні ендопротези. Щоб дізнатись, як вони змінюють життя та до чого бути готовим, продовжуйте читати наш сьогоднішній гайд і знайдіть відповіді на всі питання.

Що таке ендопротез

Головне призначення друкованих ендопротезів — впоратися з дуже серйозними, великими дефектами кісток та суглобів, коли звичайні протези не підходять для вирішення проблеми. А головна особливість, за яку пацієнти обирають 3D друк ендопротезів, в тому, що в лабораторії https://osteonica.com/ ви можете отримати індивідуальний виріб, який з неймовірною точністю відтворює поверхню пошкодженої кістки чи суглоба, які потребують заміни.

3D ендопротези використовуються для проектування навігаційних хірургічних шаблонів, інструментів, фіксаторів і імплантів, щоб спростити лікареві хірургічне втручання. Але яким чином відбувається процес виготовлення друкованого ендопротезу? Спершу пацієнт повинен отримати заключення в лікаря, що інші методи йому не підходять, та пройти ряд обстежень, а саме:

  • Провести сканування з максимальною кількістю зрізів, задавши ізотропний воксель.
  • Виконуючи прототипування судин при обстеженні КТ необхідно задіяти контрастування.
  • При прототипуванні судин та нервів під час КТ та МРТ також не обійтись без контрастування.

Після цього пацієнт повинен надіслати отримані дані до лабораторії, де починається робота хірурга та інженера.

Процес виготовлення покроково

Коли спеціалісти приходять до компромісу, отримана конструкція відправляється в титановий 3D принтер. Зазвичай на створення індивідуальної моделі йде два тижні, але все залежить від конкретної ситуації та дефекту.

Плануючи замовляти друкований 3D ендопротез, необхідно зробити багато кроків. Відвідати лікаря, пройти обстеження, надіслати заключення до лабораторії у форматі DICOM і після цього очікувати, коли для вас створять кастомний протез. Якщо ви бажаєте отримати якісний, довговічний та ідеально підходящий вам виріб, звертайтесь до спеціалістів лабораторії Osteonica.

В нас вам гарантована європейська якість за українською вартістю та притаманною лише українцям швидкістю. Тому змінити життя, розпочавши його заново зі здоровими кістками та суглобами, в наш час дуже легко. Головне — звернутись до професійних спеціалістів, які здатні творити дива!