Побутова хімія: підтримуй порядок вдома

Ти звикла завжди дбати про чистоту в будинку чи квартирі та мати під рукою все необхідне для цього? Не любиш довго ходити по магазинах серед величезних стелажів і не хочеш витрачати багато грошей? Чудово, адже мережа мультимаркетів Аврора пропонує придбати засоби для миття, чищення, прання та господарський інвентар у широкому асортименті.

Тут завжди можна купити продукцію за доступною ціною та вибрати все, що потрібно для наведення порядку будь-де. Інтернет-магазин створений для ощадливих господинь, які не витрачають багато часу на покупки. Сайт добре структурований, усі представлені речі розділені на категорії та тематичні добірки, щоб було зручніше вибирати. Для кожного товару є докладний опис із характеристиками та фотографія, на якій продукцію можна роздивитись з різних боків.

Широкий асортимент засобів для зручного побуту

Підтримувати чистоту вдома важливо регулярно, адже від цього залежить самопочуття усієї родини. Дбайливі господині щодня прибирають пил і бруд, миють посуд, чистять різноманітні поверхні. Для цього знадобиться побутова хімія – це споживчі непродовольчі товари у вигляді сумішей, рідин, порошків, призначені для повсякденного використання.

Ти користуєшся цими засобами постійно, щоб дбати про чистоту в будинку, доглядати за речами, посудом, меблями. Тому й купувати їх доводиться регулярно, адже вони необхідні для комфортного побуту. Перш ніж вибрати, докладно прочитай опис в інтернет-магазині Аврора, зверни увагу на склад. Деякі суміші можуть містити фосфати, формальдегіди чи інші шкідливі речовини, здатні викликати алергію.

Побутова хімія буває спеціалізованою, призначеною для конкретних цілей і задач, та універсальною. До першої відносять, наприклад, порошки тільки для автоматичного чи ручного прання, кондиціонери для білизни, освіжувачі повітря тощо. У каталозі інтернет-магазину Аврора можна вибирати й універсальні засоби, наприклад, для прибирання на кухні, збирання різноманітного сміття та інші.

Які побутові засоби купити

Асортимент засобів, якими користуються щодня або час від часу, дуже широкий. До категорії товарів для підтримки чистоти й порядку можна також віднести господарський інвентар – віники, швабри, відра, серветки тощо. В інтернет-магазині Аврора ти знайдеш таку продукцію:

  • для прання. Це засоби для підтримки чистоти одягу, постільної білизни та інших речей, видалення забруднень, плям, боротьби з неприємним запахом. Їх вибирають в залежності від способу прання – ручне, у машинці – та типу тканини (кольорова, біла);
  • для миття посуду. Це різноманітні ароматизовані розчини, за допомогою яких видаляють сліди жиру, залишки їжі та інші забруднення. Окремо виділяють засоби для використання у посудомийній машині;
  • для прибирання будинку. Вибір залежить від призначення – це може бути миття поверхонь на кухні, у ванні чи санвузлі тощо. Окремо випускають розчини для вікон, чищення підлоги, килимів, боротьби з цвіллю;
  • для боротьби з літаючими комахами. Потреба у використанні москітних сіток, фумігаторів, спіралей віл комарів, стрічок проти мух виникає влітку. Саме в цей час комахи стають активними та боляче жалять, потрапляючи до будинку.

До необхідних у побуті засобів відносяться також різноманітні аксесуари. Це, наприклад, речі для прання та сушки білизни – мішки та чохли, прищіпки, сушарки, дошки для прасування. У господарстві постійно користуються пакетами для збирання сміття, щітками й швабрами для підлоги тощо. Купуй їх відразу у комплекті, щоб за потреби мати під рукою.

Чому зручно купувати в Аврорі

Інтернет-магазин пропонує дуже широкий асортимент товарів та аксесуарів, які постійно потрібні для комфортного побуту. Уся продукція представлена за доступними цінами, тому, купуючи відразу декілька речей, ти не витрачаєш багато грошей. Зверни увагу на продукцію від українських виробників – її багато, адже Аврора підтримує вітчизняний бізнес.

Щоб заощаджувати більше, замовляй безкоштовну доставку до торговельних точок мережі мультимаркетів. Всього в Україні працює понад 900 магазинів, навіть у невеликих містечках – тобі достатньо лише вибрати той, що поруч з домом чи місцем роботи.