Godex — надійність, якість, зручність

GoDEX International — це провідний світовий виробник маркувального обладнання, включаючи принтери етикеток та чеків, а також програмне забезпечення для маркування та ідентифікації. Компанія базується в Тайвані та має офіси по всьому світу. Працює на ринку з 1993 року.

Завдяки високій якості обладнання, зручності використання, доступній ціні та повному набору програмного забезпечення, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні, компанія GoDEX широко популярна на ринку маркування у всьому світі. Вся продукція проходить ретельний контроль якості та відповідає міжнародному стандарту ISO 9001.

Які переваги обладнання Годекс?

Принтери та сканери Годекс мають безліч переваг, тому і стали одними із самих популярних в сферах торгівлі, медицині, логістиці, виробництві, обслуговуючій діяльністості. Деякі з переваг:

  1. Широкий асортимент продукції: GoDEX пропонує різноманітні моделі принтерів, що відповідають потребам різних бізнес-сегментів та завдань. Доступні мобільні, стаціонарні та офісні принтери, промислові принтери та можливістю працювати в надскладних умовах без втрати якості роботи та швидкості.
  2. Висока якість друку: принтери GoDEX відомі своїм високоякісним друком, що забезпечує чіткий та добре видимий текст, а також графіку на етикетках і чеках.
  3. Легкість в експлуатації: GoDEX досить прості в використанні та мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить їх зручними для користування. Багато принтерів оснащені технологією Plug-and-Play, що дозволяє швидко підключати принтери і починати роботу.
  4. Величезний вибір інтерфейсів для підключення до будь-якої POS-системи, а також зручне та швидке налаштування.
  5. Ефективність: GoDEX принтери мають високу швидкість друку (зчитування) і високу продуктивність. Крім того, компанія розробила програмне забезпечення, що дозволяє оптимізувати процес маркування (сканування) і забезпечує високу ефективність.
  6. Підтримка клієнтів: GoDEX надає професійну технічну підтримку своїм клієнтам, включаючи гарантійне і післягарантійне обслуговування.
  7. Великий асортимент додаткових опцій, що допомагають пришвидшити роботу пристроїв та зробити її більш зручною чи захищено. До них відносяться автоматичні змотувачі та розмотувачі, які суттєво збільшують швидкість роботи.

8. Власні програми та додатки для всього обладнання, яке допоможе створювати необхідні дизайни етикеток чи чеків, зручно підключати пристрої до безпровідної мережі чи іншого обладнання, швидко налаштовувати та обслуговувати пристрої, а також виконувати інші необхідні завдання по друку.

Обладнання Годекс — це незамінний помічник для будь-якого бізнесу. Компанія Риф є офіційним постачальником продукції GoDEX в Україні і може запропонувати обладнання для обліку товарів по доступній ціні та з доставкою по Києву чи Україні, а також офіційний сервіс, великий досвід в обслуговуванні та ремонті пристроїв, постійну наявність ЗІПу, необхідних деталей і оригінальних комплектуючих. Замовити та купити його онлайн можна в інтернет-магазині електронного обладнання на https://shop.reef.ua/.