Мотоекіпіровка – і для безпеки і для стилю

Спеціальний одяг – це не тільки професійна особливість. Виявляється деякі хобі теж вимагають придбання спеціального оснащення. Отже якщо Ви обожнюєте швидкість, причому для поїздок з вітерцем обираєте не авто а мотоцикл без цього набору спецодягу вам не обійтися.

куртка для мотокористувачів

В принципі, для більшості а може і для всіх власників двоколісних залізних коней мотоекіпіровка – це не тільки про безпеку та комфорт, це ще про стиль і особливі емоції. Тим більше що сучасним споживачам доступні не просто якісні, але ще й дуже круті варіації на тему спецодягу для мотоциклістів. І якщо Ви новачок і це буде ваше перше придбання, консультанти Мотостайл допоможуть розібратися з багатьма моделями і видами екіпіровки. Ну і навіть якщо ви маєте багаторічний досвід і вже не перший раз оновлювали свій спец.арсенал, поради експертів стануть вам у нагоді. Бо вибір дуже великий, а асортимент постійно і збільшується і розширюється.

Мотоекіпіровка – що сюди входить

Насправді, більшість власників мотоциклів чи скутерів самі вирішують що саме купувати для захисту себе під час катання на швидких залізних конях. Ну хіба що ви професійний гонщик, тоді у вашому арсеналі є все що потрібно для забезпечення як комфорту так і безпеки під час їзди. Вирішуючи якими саме речами поповнювати свій екіпірувальний гардероб треба пам'ятати, що в першу чергу спеціальний одяг створюється для захисту людини і в багатьох випадках фактично рятує життя в критичній ситуації.

Дуже часто аматори відмовляються від носіння екіпіровки аргументуючи це рішення тим, що вона важка, громіздка, може створювати якісь обмеження і коштує немало. Але це скоріше відмовки, які до речі стали архаїчними стереотипами. Бо технології, тим більше пов'язані з мотоциклами не стоять на місці і мануфактури пропонують унікальні варіації зі стильним дизайном та виготовленні з інноваційних матеріалів.

Крім того, асортимент запропонований покупцям включає всі види екіпіровки, отже підібрати її вийде в залежності від призначення. Професіонали розрізняють мотоекіпірування:

  • Для міста;
  • Для туристичних подорожей;
  • Для проф.використання тобто для перегонів.

Як і зрозуміло з визначення, мотоекіпіровка для міста – це набір речей для людини, яка на мотоциклі переміщується по місту в умовах місцевого трафіку. Якщо ви плануєте тривалі та далекі подорожі в тому числі по трасі, краще обрати туристичний вид. І для захисту мотогонщика який приймає участь у перегонах кращий вибір – кросова мотоекіпіровка. Відрізняються ці варіації як кількістю та видом амуніції яка входить в комплект, так і матеріалами що використовуються для її виготовлення. До речі, матеріали визначають не тільки зовнішній вигляд одягу, а в першу чергу впливають на його міцність і забезпечують необхідний клас захисту. Бо для власника двоколісного залізного коня мотоекіпіровка – це справжні подушки безпеки, дякуючи яким падіння виявляється не таким травматичним, а зіткнення з автомобілем не стане летальним.

штани для мото

Якщо ви в пошуках мотоекіпіровки, спеціалісти Motostyle допоможуть вам розібратися з великою кількістю моделей і підберуть варіант підходящий в тому числі і по ціні.