Як обрати репетитора з математики

Математика – один з основних предметів шкільної програми. Цю дисципліну вивчають протягом всього навчання: з першого і до дванадцятого класу. Не дивлячись не те, що математика не вимагає унікальних творчих здібностей, у багатьох школярів виникають складності з її опануванням. Виправити ситуацію можна долучивши до навчання репетитора.

Репетитор з математики – це спеціаліст, який допоможе визначити прогалини у знаннях, "підтягне" успішність, підготує дитину до іспитів. Він не просто усуне локальні проблеми, а ще й навчить дитину розуміти та любити предмет.

Критерії вибору професійного спеціаліста

В пошуках репетитора для дитини, батьки часто стикаються із непрофесійністю і непорядністю вчителів. Як не помилися й обрати дійсно компетентного спеціаліста? Пропонуємо Вашій увазі покроковий алгоритм пошуку.

Як знайти репетитора з математики: 5 простих кроків

○     Обираємо оптимальний формат навчання

○     Перевіряємо наявність відповідної освіти

○     Дізнаємося про методику вивчення та посібники, які будуть використовуватися

○     Вивчаємо відгуки

○     Проводимо перше тестове заняття

Онлайн-репетитор VS Домашнє навчання

Обидва формати занять мають свої переваги та недоліки. Однак, для успішного вивчення математики важливо щоб репетитор мав максимальний контроль за роботою учня. В цьому випадку вчитель особисто контролює кожен етап розв'язання задач та логіку мислення дитини. А це дуже важливо в процесі вивчення точних наук.

Перевірка компетентності

Мабуть, найважливіший крок в процесі пошуку спеціаліста. На цьому етапі важливо переконатися в наявності у нього вищої освіти та досвіду педагогічної роботи. Не зайвим буде ознайомитись із відгуками. Ці дані допоможуть оцінити професійність та порядність репетитора.

Питання які варто задати спеціалісту:

○     Надайте документи, що підтверджують кваліфікацію.

○     Поділіться результатами успішної роботи (вдале складання учнями ЗНО чи НМТ, високі оцінки на вступних випробуваннях, значний прогрес у вивченні дисципліни).

○     Які посібники та додаткові матеріали плануєте використовувати?

○     Який результат занять і в які терміни можна очікувати?

Перше тестове заняття

Зручна опція, що поможе визначити не тільки професійний рівень репетитора, а й комфортність взаємодії з ним. На першій зустрічі важливо виявити якомога більше інформації відносно методики викладання та оцінювання, перевірки результативності роботи, її оплати тощо. (особливо це стосується репетиторів англійської онлайн)

Не дивлячись на велику кількість порад, буває так, що вибір домашнього вчителя стає проблемою. Бажаєте знайти дійсно професійного та порядного репетитора з математики? Використовуйте спеціальні освітні сайти, такі, наприклад, як Cererra.