Як швидко записатися на діагностику або до лікаря на порталі

Чим раніше встановлено діагноз і розпочато лікування, тим швидше настане одужання і тим менші витрати на медичні послуги. В Україні працює зручний онлайн-сервіс "Лікарні" — дистанційний запис на прийом до лікаря або на діагностику у більшості міст України.

Переваги онлайн-сервісу "Лікарні"

Сервіс акумулює інформацію про медичні послуги різного профілю у приватних клініках та оздоровчих центрах різних регіонів України. Сервіс безоплатний, у вартість послуг комісії порталу не включено.


За кілька хвилин на сайті likarni.com легко знайти необхідну інформацію:


  • сімейні лікарі та вузькопрофільні фахівці поряд з домом;
  • кваліфікована медична допомога далеко від дому;
  • безоплатні консультації у Telegram;
  • відомості про лікарів, профіль, спеціалізацію, досвід роботи, наукові досягнення, професійні нагороди;
  • ціна прийому спеціаліста, вартість діагностики;
  • рейтинг лікаря за результатами системи об'єктивного зворотного зв'язку з пацієнтами.

Портал забезпечує онлайн-запис до лікаря, пропонує обрати зручну дату та час візиту.


Тисячі українських лікарів на одному порталі likarni.com

Простий інтерфейс сайту допомагає пацієнтові швидко знайти лікаря потрібної спеціалізації: кардіологи, невропатологи, ревматологи, дерматологи, флебологи. Запис не вимагає направлення сімейного лікаря: пацієнт одразу отримує компетентну допомогу профільного фахівця.


Швидкий запис на діагностику

У системі "Лікарні" за кілька хвилин легко записатися на МРТ, КТ, рентген, дуплексне сканування. Для кожного виду діагностичного дослідження виділено окремий розділ. Пацієнт легко запишеться на нейросонографію, холтерівський моніторинг, доплерографію.

Система допомагає швидко записатися на термінові дослідження перед оперативним втручанням для встановлення або уточнення діагнозу. Портал зазначає рівень сервісу клініки: паркування, Wi-Fi, дитяча кімната, можливість оплати банківською карткою.


Як вибрати санаторне лікування на likarni.com?

Оздоровлення та процес реабілітації в санаторних комплексах легко вибрати за профілем основного захворювання: опорно-руховий апарат, серцево-судинна система, захворювання органів шлунково-кишкового тракту.


Санаторії України інформують про способи оздоровлення, ціни на проживання та базові програми лікування. Актуальна фізіотерапія для дітей та дорослих — апаратні методики, комплекси вправ, які можна пройти у своєму місті.