Усик проти Ф'юрі : які причини переносу бою двох чемпіонів?

"Усик – Ф'юрі : бою не буде?"

Світ боксерських поєдинків вже здавна збирає тисячі глядачів перед екранами телевізорів. Цьому допомагають тисячі факторів, які просто полюбляють усі фанати. Видовищні поєдинки, купа адреналіну та неймовірні спортсмени. І ось вже дуже давно у важкій вазі домінують два боксери : Олександр Усик та його візаві Тайсон Ф'юрі. Вони неабиякий час не тільки втримують головні пояси, а й здобувають все нові й нові перемоги у свою скарбничку. І не дивно, що рано чи пізно такі спортсмени повинні були зустрітись у межах рингу, аби довести : хто ж все-таки кращий. І це сталося, бій було анонсовано та історія вже має дуже цікавий бекграунд, але тепер ходять чутки, що бою може просто не бути! Як так? Давайте розберімося і з'ясуємо які причини переносу, або ж цілковитої відміни поєдинку Усик – Ф'юрі.

Авжеж таку подію не зможе пропустити не один фанат боксерських поєдинків, саме тому бк 1win готова запропонувати прекрасну лінію на цей поєдинок. Ви зможете зробити ставку на цей бій і підзаробити реальних грошей, ще й підтримавши улюбленого бійця. Авжеж кожен буде підтримувати нашого козака – Олександра Усика. Коефіцієнт на нашого побратима буде складати – 3.00, він не є фаворитом, але з нашою підтримкою він буде в змозі подолати усі перешкоди! А ви можете подолати їх разом із 1win!

"Бекграунд поєдинку і шлях бійців до нього : Усик

Ця зустріч назрівала вже дуже давно і обидва бійця вже не можуть дочекатись коли він відбудеться, але давайте розберемося яким чином їм вдалось прийти до цього протистояння.

Усику було нелегко після переходу у важку вагу, на нього одразу ж чекав Чісора, якого не можна назвати просто хлопцем для биття. Він дав непоганий супротив нашому козаку, але ж йому вдалось отримати перемогу одностайним рішенням суддів і здобути пояс інтерконтинентального чемпіона WBO в бою проти британця.

Після цього на його шляху став просто монстр важкої ваги – Ентоні Джошуа. Цей бій був, напевно, одним з найскладніших та найвідповідальніших у житті Олександра, бо на кону стояло 4 пояси, а саме : WBA, IBF, WBO та IBO у важкій вазі. Через це нашому спортсмену потрібно було неабияк підготуватись аби забрати те, що він заслужив своїми виступами. Бій був нелегкий для Усика, але й Джошуа не очікував такого перфомансу від нашого бійця, саме тому козаку вдалось здобути чотири пояси, які були перераховані вище.

Авжеж за умовами контракту, який підписували бійця Ентоні мав право на негайний реванш з Олександром. Спочатку дата бою була анонсована навесні, але згодом була перенесена на серпень 2022 року у Саудівську Аравію. Було видно, що бій складається зовсім навпаки, не так як перший. Тут вже Олександр не був готовий до того Джошуа, що приїхав повертати свої титули. Але попри те, яким би не був напруженим цей бій та яким би Ентоні не потрясав нашого спортсмена та він вистояв і здобув перемогу розділеним рішенням суддів : 115-113, 113-115, 116-112.

Згодом Олексанлр Усик очолив рейтинг найкращих боксерів світу "Pound for pound", але згодом його перегнав японець Наоя Іноуе. Але ж це неважливо, бо наш козак став першим бійцем у своїй вазі, кому вдалось зайняти першу строку рейтингу за більш ніж 30 років, попереднім таким був легендарний Майк Тайсон.

"Який шлях складався у Тайсона Ф'юрі до анонсу бою з українським козаком?"

Якщо ж розмовляти про Тайсона Ф'юрі, то потрібно зазначити, що він вже став легендою боксу із статистикою 33 боя, 32 перемоги, 1 нічия та цілих 23 перемоги нокаутом! Це не просто боєць, це справжня машина, яка рухається і зносить усе на шляху. Давайте розглянемо через який терен пройшов боєць перед боєм з Усиком.

Варто зауважити саме останні три поєдинки, це була трилогія боїв проти немаловідомого Деонтея Вайлдера. Три поєдинки та три неймовірні перемоги Ф'юрі. Це було дійсно неперевершено, попри те, що Деонтей має професійну статистику – 41-0-1, 39КО, неймовірний боєць. Але ж це не зупинило Ф'юрі, навпаки, наче надало йому ще сил і волі до перемоги у цій трилогії, але й ці важки бої не могли не вплинути на здоров'я спортсмена. Саме через це Тайсон має дуже великий простій на даний момент і вже давно не виходив на ринг з причин проблем зі здоров'ям.

h2 : "Чому ж поєдинок може не відбутись в анонсовані раніше дати?"

В одному з останніх інтерв'ю, Тайсон Ф'юри сказав, що бій із українським козаком може бути перенесено через стан його здоров'я. Про це він розповів ESPN після бою з Чісорою, якого він подолав технічним нокаутом у десятому раунді. Після протистояння до рингу вийшов, хто б ви могли подумати? Так, саме Усик! Команди боксерів та й вони самі вже давно натякали на те, що такий бій може відбутись і вони намагались провести його навесні 2023 року, але через травму Ф'юрі, певно, що прийдеться його перенести.

Що трапилось із Ф'юрі? Як ми і казали раніше трилогія проти Деонтея Вайлдера не могла не залишити свій слід на здоров'ї спортсмена, отже після третього поєдинку у Тайсона виникли проблеми із ліктями та операція була проведена одразу ж і боєць зміг відновитись достатньо швидко. Що й казати, вік бере своє і ось знову рецидив травми ліктів знов переслідує легендарного боксера і на відновлення після операції йому потребується від 6 до 8 тижнів. Саме через це такий очікуваний бій може бути перенесено. Ось цитата з інтерв'ю боксера :

"У мене є певні проблеми з ліктями, — зізнався Ф'юрі. – Можливо, потрібна буде операція на правій руці. На лівій вже зробили ще восени, цю проблему потрібно вирішувати, якщо я хочу й надалі продовжувати свою кар'єру. Мені знадобиться від шести до восьми тижнів, аби відновитись і повернутись до тренувань та боїв"

Та не дивлячись на досить плачевну ситуацію із здоров'ям, боєць зазначив, що йому неважливо чи це буде березень, чи мабуть квітень, він готовий повертатися до тренувань і "запалювати"! Коли саме планується бій тепер, Ф'юрі не зазначав, але сказав, що поєдинок відбудеться тоді, коли "будемо готові". Скоріш за все Тайсон мав на увазі не тільки себе та свою команду, а й Усика, у якого буде час ще краще підготуватись до такого бою.

"Що очікувати від протистояння Ф'юрі – Усик : стиль бою спортсменів"

Не дивлячись на те, що бій переноситься через не самі приємні причини, а саме – через погіршення здоров'я Тайсона, потрібно розібратись у тому кому буде легше і чий стиль виглядає переможним перед цим поєдинком. Достатньо тяжко судити тих бійців, котрі ніколи не стояли один проти одного на ринзі. Наприклад Ф'юрі – Вайлдер після двох поєдинків можна було передбачити як буде проходити наступний. Та ж ситуація із боями Усик – Джошуа, ті, хто дійсно розбирається у боксі зможе висунути деякі припущення щодо того, як саме буде проходити поєдинок. А ось якщо брати протистояння Усик – Ф'юрі, то тут є про що побалакати і що обміркувати.

Отже розпочнемо з того, якого ж саме стилю ведення бою притримуються обидва бійці. І спочатку візьмемо до уваги саме Ф'юрі, як фаворита даного протистояння. Особливості стилю бійця полягають у великому розмаху рук, спортсмени такої комплектації зазвичай користуються цими перевагами і проводять поєдинки на дистанції, що дає можливість тримати суперника якнайдалі від себе. Але Тайсон Ф'юрі не завжди користується цією тактикою, зазвичай він перший йде у відкритий контакт на середніх і ближніх дистанціях, що у купі із поставленим і шаленим ударом створює майже непереможного боксера.

Що ж казати про Олександра Усика, певно про нього найкраще висловився саме його тренер, ось цитата з його інтерв'ю :

"Найсильніша сторона Олександра Усика – його серце та розум. Усик має стиль бою Усика. Не український, не російський, не американський, він має свій власний стиль боксу. Він унікальний спортсмен. Якщо чесно, його складно якось характеризувати"

Виходячи з даних слів можна зауважити, що Усик – це український козак, який здобуває кожну перемогу потом і кров'ю, який б'ється до останнього щоб не трапилось. І кожний фанат, який його підтримує, ще сильніше розкриває його потенціал, бо він б'ється не лише за свою "славу", а за гідність своєї держави. Певно це й є тим козирем у рукаві Усика, саме ця супер-сила – бути українцем, дає йому змогу отримувати перемоги одну за одною.

"Хто фаворит у протистоянні?"

Даний бій має одного фаворита і це без якихось сумнівів – Тайсон Ф'юрі. Не дивлячись на усі заслуги Олександра Усика, англієць має деякі переваги і буде претендувати стати безсуперечним чемпіоном у важкій вазі попри усі спроби Усика. Але не потрібно забувати, що український козак теж не пальцем роблений і вирогідно зможе дати супротив навіть такому сильному бійцю.

Отже тепер фанатам залишається лише очікувати на цей поєдинок і з кожним днем підтримувати своїх фаворитів. Цей бій однозначно стане одним зі значущих подій не тільки у світі боксу, а взагалі у спортивній історії. Нечасто такі спортсмени зустрічаються віч на віч і намагаються з'ясувати, хто ж дійсно вартий усіх титулів, а хто поступиться на шляху до абсолютного та безсуперечного чемпіонства у важкій вазі!