Який подарунок на 14 лютого точно сподобається вашому чоловікові?

Коли ви обираєте подарунок на 14 лютого для свого коханого, то точно бажаєте презентувати йому щось дійсно незабутнє і цікаве. Ну а для того, щоб дійсно здивувати чоловіка подарунком, треба лише обрати один з сертифікатів на враження від bodo, які бувають на будь-який смак і серед яких ви точно знайдете щось відповідне саме для вашої другої половинки. У цьому матеріалі ми розкажемо вам про декілька сертифікатів, які точно мають сподобатися чоловікові і які стануть чудовим подарунком на день всіх закоханих.

Екскурсія на броварню

Якщо ваш чоловік любить пиво, то такий сертифікат точно приведе його у захват. Адже він зможе відправитися на екскурсію у найбільшу крафтову броварню в Україні, де дізнається багато цікавих фактів про свій улюблений напій. Крім того, він матиме змогу спробувати декілька місцевих сортів пива, що точно не може йому не сподобатися!

Пневматичний тир

Для початку ваш коханий пройде невеликий інструктаж, де йому розкажуть, як саме треба стріляти з тієї чи іншої зброї. Після цього він обере гвинтівку, пістолет або лук і з обраної зброї буде пробувати вразити усі мішені. Це чудовий презент, який допоможе вашому коханому зняти стрес і весело провести вільний час.

Спортивний масаж

Чудовий варіант для подарунка, особливо якщо ваш коханий багато працює і давно мріє про дійсно якісний відпочинок. Під час сеансу чоловікові розімнуть всі м'язи, приділяючи увагу найбільш проблемним зонам. Після цього масажу ваш чоловік буде почувати себе набагато краще, що точно позитивно впливатиме не тільки на його настрій, але й на здоров'я.

Вечеря в грузинському ресторані

Всі ми знаємо, що шлях до серця чоловіка пролягає через шлунок, тож такий сертифікат точно має його зацікавити. Тим більше, що у ресторан ви можете відправитися разом і удвох спробувати смачні страви грузинської кухні, такі як хачапурі, хінкалі, пряні м'ясні страви і, звичайно ж, справжнє грузинське вино. Повірте, така вечеря точно не залишить вашого коханого байдужим!

Прогулянка на квадроциклах

Ще один доволі цікавий варіант для подарунка, який оцінять чоловіки, які люблять активний відпочинок та екстрім. На вашого коханого чекатиме заїзд на квадроциклі в компанії досвідченого інструктора, який розкаже, як саме управляти цим транспортним засобом. Навіть не сумнівайтеся, таке проведення часу точно запам'ятається вашому чоловікові надовго!

Ми впевнені, що ви зробите правильний вибір і приємно здивуєте свого коханого у день Святого Валентина!