Якісний крауд-маркетинг на бурж з Crowd Groups

Просування свого бренду з використанням крауд-маркетингу набуває все більшої популярності, тому що це доволі вигідна пропозиція за свої гроші, якщо знайти правильну компанію, готову надати вам якість і недорогі послуги. Однією з таких є і Crowd Groups, де співвідношення ціни та якості найвище.

Переваги Crowd Groups

В виборі компанії, що допоможе вам просувати власний бренд і сайт, краще всього робити акцент на декілька критеріїв відбору: досвід, якість та ціна. Усім цим може похвалитися Crowd Groups, у яких є шестирічний досвід надання послуг у крауд-маркетингу та просуванні брендів на малого бізнесу. Тому вони можуть собі дозволити не заломлювати ціни на свої послуги, залишаючись чи не єдиними, хто дійсно ставить реальні розцінки. Через це звертатись до окремих інфлюенсерів нерентабельно і краще довіритись компанії, що знається на просунутих способах реклами. Основною нішею цієї компанії є крауд на бурж, що допоможе просунути ваш бренд і знайти закордонних клієнтів.

З Crowd Groups ваш продукт набуде популярності дуже швидко, так як вони використовують лише перевірені сайти і не користуються смітниками, де ваш лінк просто загубиться і не принесе бажаного приросту користувачів. Компанія завжди перевіряє сайти на заспамленість, а також гарантує якісне виконання інших завдань для популяризації вашого проекту. Якщо форум чи тематичний сайт перестали працювати менш як через місяць після початку спільної роботи, спеціалісти Crowd Groups безкоштовно все замінять і ваш лінк буде розміщено на іншому сайті, що працює. Після роботи з цією компанією ви дуже швидко помітите результат, який вдалось отримати без переплат блогерам чи оглядникам ніші, в якій ви почали працювати, і це одна з найбільших переваг співпраці з Crowd Groups.