Відпочинок у Карпатах

Величні скелі, густі ліси, запашні луки, шумливі водоспади, бурхливі ріки та гірські озера — все це є в Карпатах. І якщо ви правильно створите маршрут, то відразу зможете побачити більшу частину цього списку. Тут можна відпочити і розважитися в будь-яку пору року. Взимку можна покататися на лижах; навесні і влітку — купатися в мінеральних джерелах, займатися рафтингом і трекінгом; восени — збирати трави, ягоди, гриби і нескінченно насолоджуватися красою місцевої природи. Не дивно, що різні напрямки, пов'язані з цими горами, приваблюють туристів з усього світу.

Карпатами на своїй території можуть похвалитися Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області. Ця природна особливість робить Західну Україну неймовірно привабливою, а мандрівники цілий рік вишиковуються на вулиці.

ПЕРЕВАГИ ГІРСЬКОГО ВІДПОЧИНКУ

  • Прогулянки на свіжому повітрі приносять багато користі для здоров'я та самопочуття. Окрім фізичних переваг, існує багато переваг для психічного здоров'я та соціальних переваг.
  • Переваги близькості до природи. Необхідність поважати та зберігати природне середовище ніколи не є більш очевидною, ніж для тих, хто відвідує, досліджує та насолоджується ландшафтом, у якому вони здійснюють свою діяльність.
  • Цінування відпочинку на природі. Звіт, опублікований у 2014 році Sport and Recreation Alliance, об'єднує всю існуючу інформацію, дослідження та докази, що стосуються впливу відпочинку, і надає людям переконливі докази справжньої цінності цього задоволення. Звіт показує, що відпочинок у Карпатах є улюбленою розвагою українців, причому троє з чотирьох дорослих в нашій країні регулярно проводять активність на природі.
  • Різні способи для розслаблення. Багато готелів надають можливість відвідати чани чи сауну, або ж басейн. Для кожного туриста знайдеться свій метод для повного розслаблення.

ОСЬ НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Комфортабельні номери з красивими та незабутніми краєвидами
  • Розкішний ресторан,
  • Чани, сауни та басейни.
  • Зручне розташування в самому серці Карпат.
  • Завжди готовий до гостей та привітний персонал

Насолоджуйтесь ексклюзивністю та приватністю Апарт готелю з усіма ресторанами, барами, спа-центром, плаванням, велосипедами та різними видами спорту.

Гості зможуть ознайомитися з найкращими зручностями та послугами на лоні природи. Готель пропонує ідеальне поєднання розкішного обслуговування, яким можна побалувати себе, а також наблизитися до етносу під час прогулянок, походів та інших пригодницьких заходів.

З усіх номерів відкривається приголомшливий вид, щоб насолодитися краєвидом і поніжитися на сонці. Подихайте свіжим повітрям і насолоджуйтесь зеленню. Всі котеджі мають приватну галявину, щоб відпочити у власному маленькому шматочку раю.

Думаємо, це і є той самий невеличкий рай на землі, де можна вдихнути свіжий ковток повітря та забути про весь накопичений негатив. Тому ми щиро радітимемо, якщо саме ви завітаєте в до нас та відчуєте все на собі!

Ми ж пропонуємо відвідати вам чани в Яремче, оскільки там найбільший вибір готелів саме з чанами та одні з найкрасивіших краєвидів.

Також щиро запрошуємо вас в свій мальовничий та незбутній апарт – готель "Вершина", де ви знайдете всі види фізичного та емоційного задоволення.