Топ-5 настільних ігор для вивчення німецької: вчимо мову весело

Вивчення німецької мови базується на запам'ятовуванні великого обсягу інформації: нових літер, слів, правил граматики та лексики. Це нелегко дається навіть дорослим, а дітям може здатися взагалі нудною справою. Проте, якщо навчання проводити в ігровій формі, то заняття викличуть не тільки жвавий інтерес, а й принесуть кращий результат. Спеціальні настільні ігри для вивчення німецької підійдуть, як наймолодшим для ознайомлення, так і діткам старшого віку для підкріплення вивченого матеріалу. Головне – вибрати дійсно повчальні і цікаві головоломки.

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI

Топ крутих настільних ігор для вивчення мови

Сьогодні для навчання доступно багато різноманітних матеріалів. Проте при роботі з дітьми особливу роль відіграє завзятість. Важливо зацікавити їх процесом вивчення німецької мови, тоді напевне буде класний результат. Саме тому варто підключити до навчання ігри, вони допоможуть урізноманітнити заняття та зробити їх більш жвавими і веселими:

"Броділка"

Це класична настільна гра на картонному полі з малюнками, кубиком та фішками. На ігровому полі є певні цілі, до яких треба дійти. Вони включають в себе завдання з граматики і якщо учасник його виконує, то має право "йти" далі. Діти по черзі повинні кидати кубик та робити "кроки" на ігровому полі. Виграє той, хто швидше дійде до фінішу.

"Бінго"

Ця гра схожа на "Поле чудес". Спершу треба намалювати квадратики та записати в них слова з вивченої теми (на 1 літеру-1 квадратик). Далі необхідно задати питання, відповіддю на яке й буде загадане слово на німецькій мові. Діти повинні по 1 букві вгадувати його, поки не здогадуються вірну відповідь.

"Крокодил"

Грати можна як з однією дитиною, так і кількома. Ведучий загадує слово на німецькій мові та намагається про нього розповісти. Учасник – вгадує.

"Хто більше?"

В цю гру весело грати командами. Вони повинні змагатися в написанні слів на німецькій та складанні їх в речення. Та команда, яка більше зробила завдань виграє.

"Не вистачає даних"

Грати краще парами. В ході гри кожний учасник заповнює анкету з неповною інформацією на будь-яку тему та віддає іншому. Аби дописати слова, яких не вистачає діти повинні спілкуватися та уточнювати дані німецькою мовою.

Також можна купити вже готові настільні ігри на спеціальних сайтах для викладачів, де продається печатна продукція. Чим більше їх буде в навчальному процесі, тим охочіше діти будуть приходити на заняття та завзятіше працювати.

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI

Навіщо вивчати німецьку

По-перше, це потрібно, щоб гарно скласти ЗНО. До програми зовнішнього оцінювання іноземна мова входить обов'язково і це може бути не тільки англійська.

По-друге, знання німецької полегшить вступ на факультет іноземних мов чи в виші Німеччини, Австрії, а також допоможе в навчанні.

І по-третє – впевнене володіння німецькою мовою надасть вагомий пріоритет при пошуку роботи, особливо в зарубіжних компаніях чи фірмах, які ведуть міжнародний бізнес.

Наостанок відмітимо, що знання іноземної мови в сучасному світі дуже корисний та потрібний навик. Саме тому варто його розвивати в дітях змалечку. В дитинстві нова інформація засвоюється швидше, а в майбутньому цей досвід полегшить удосконалення знань.