Як стати затребуваним IT-фахівцем за кілька місяців?

Сфера інформаційних технологій сьогодні одна з найактуальніших і динамічно розвиваються. Ось чому серед усіх професій IT-фахівець впевнено лідирує в рейтингу популярності як серед молоді, так і серед дорослого населення. На щастя, сьогодні щоб стати затребуваним фахівцем в сфері IT не обов'язково здобувати вищу освіту-правильно підібрані курси айтішника допоможуть отримати всі необхідні для роботи знання і навички і без університету.

Самі популярні напрямки

Запланувавши піти вчитися на курси айтішніка, необхідно спочатку визначитися зі школою і напрямком навчання. Особливо великий вибір організаторів такого навчання є у великих містах і, перш за все, в столиці. Однак навіть у таких величезних мегаполісах є лише лічені одиниці провідних гравців ринку IT-освіти, що демонструють високий рівень навчання. Наприклад, в Києві однією з кращих у своєму сегменті справедливо вважається школа Lemon School, яка проводить навчання новачків і вже діючих фахівців з найактуальніших напрямів у сфері інформаційних технологій. Тут пропонуються курси для айтішників, які хочуть працювати в сфері інтернет маркетингу і реклами, створювати якісні сайти, займатися веб-дизайном і СЕО-просуванням, а також управляти комерційними проектами в Інтернеті і багато іншого. Ознайомитися з актуальним асортиментом освітніх продуктів агентства Art Lemon можна на офіційному сайту проекту kiev.lemon.school.

Можливі формати навчання IT

Освоїти ази роботи в сфері інформаційних технологій сьогодні можна всього за кілька місяців навчання на хороших курсах. Причому, можна вибрати той формат навчання, який максимально зручний і добре вписується в повсякденний графік сучасної зайнятої людини.

Очні курси та онлайн навчання

У столичному агентстві Lemon School можна записатися на очні курси, які проходять в традиційному кабінетному форматі при особистому контакті з викладачем, а також взяти участь в онлайн програмах з освоєння IT-спеціальностей. Класичне навчання з викладачем може бути індивідуальним і груповим і передбачає можливість особистого контактування з педагогом протягом усього курсу. Спілкування в рамках онлайн курсів проходить з використанням Інтернету і забезпечує максимум зручності для учнів. Можна проходити навчання, перебуваючи в будь-якій точці світу, подорожуючи за кордоном або займаючись справами в рідній країні. Вартість такого формату, як правило, нижче, при цьому онлайн курси для айтішників не менш ефективні, ніж звичайне офлайн навчання в школі.