Судак — не риба, а місто в Криму

Звичайно відпочинок на морі це і відпочинок і цікаві екскурсії, тому відпочинок в Криму може стати не лише приємною поїздкою, але і важливим кроком в подоланні багатьох захворювань, це унікальна можливість поринути в атмосферу минулого. Раніше Крим часто піддавалася нападам греків, римлян, візантійців, турок, персів. Тутешня земля зберігає безліч свідоцтв цих навал, що розповідають про культуру і звичаї цих народів. Побувайте в Генуезькій фортеці в Судаку, є схожими по Кара-Дагу.

Класика морського відпочинку —відпочинок на курортах Криму! І Судак — не виключення. Тепле море, гірське повітря, реліктові ліси і багата історія! Для активного проведення часу є аквапарк з дитячим басейном з горами і каскадами, на Набережній дискотеки, кафе, ресторани. У семи кілометрах є заповідник Новий Світ із стежкою Шаляпіна і дегустаційним залом. А якщо Ви захочете відвідати Червоні печери, Успенський монастир — зупинитеся в столиці Криму.Тут, в Сімферополі теж можна

орендувати квартиру подобово.
Судак – сонячний куточок планети. унікальна природа, привітність її жителів зроблять Ваш відпочинок в цьому райському куточку землі незабутнім.