Безконтактні оплати через SwatchPay

Продукція бренду SwatchPay — це не просто надійний та стильний годинник, але й корисний інструмент, за допомогою якого можна оплачувати товари та послуги у магазинах. Встановивши програму SwatchPay на свій телефон, ви зможете використовувати годинник для безконтактних платежів у торговельних точках по всьому світу. При цьому носити з собою карту більше не потрібно, тому що годинник має спеціальний пасивний NFC-чіп. Для його роботи не потрібно акумулятора чи іншого джерела живлення.

Як під'єднати SwatchPay

Якщо у вас є годинник Swatch, ви можете встановити на свій смартфон програму SwatchPay. Згодом до нього можна прив'язати пластикову картку Mastercard. Завдяки цьому годинник перетворюється на багатофункціональний гаджет, за допомогою якого ви можете платити за товари та послуги безконтактним способом.

Щоб під'єднати сервіс SwatchPay, виконайте декілька простих дій:

  • Завантажте на телефон мобільний додаток SwatchPay. Зверніть увагу: версії для операційних систем iOS та Android відрізняються.
  • Зайдіть у програму та пройдіть реєстрацію. Виконуйте вказівки, заповнюючи обов'язкові поля в обліковому записі.
  • Введіть дані зі своєї пластикової картки Мастеркард або проскануйте її смартфоном.
  • Виберіть у меню модель свого годинника марки Swatch, а також прийміть умови користування сервісом.

Процедура активації годинника Swatch

Найпростіший спосіб активувати годинник, якщо у вашому телефоні немає чіпа NFC — відвідати фірмовий магазин Swatch. Співробітники торгової точки допоможуть вам налаштувати гаджет за допомогою SwatchPay! BOX.

Якщо у вас смартфон з операційною системою Android та NFC-чіпом, активувати годинник можна власноруч. Для цього утримуйте їх поруч із пристроєм і дотримуйтесь відповідної інструкції у програмі SwatchPay.

В обох випадках вам доведеться пройти верифікацію. На телефон прийде SMS із одноразовим кодом. Його потрібно вказати у програмі, щоб завершити активацію годинника Swatch. Як тільки ви це зробите, гаджет буде готовим до використання.

Як розраховуватися у магазинах годинником Swatch

Процедура оплати через SwatchPay аналогічна до безконтактних платежів:

  • Коли потрібно буде заплатити за товари чи послуги, просто піднесіть свій годинник Swatch до термінала, який зчитує.
  • Утримуйте його у такому положенні 2-3 секунди.
  • Після звукового сигналу зап'ястя можна прибирати — транзакція проведена, і за вашу покупку успішно сплачено.

Встановлювати та користуватися сервісом SwatchPay можна безкоштовно. При цьому програма не стягує жодних комісій за проведення платежів.