Як відпочити в Єгипті з мінімальними витратами?

Серед всіх світових курортів Єгипет, мабуть, користується найбільшою популярністю у туристів з України та інших країн пострадянського простору. Організувати відпочинок в цій країні за півціни дозволяють гарячi тури до Єгипту, дізнатися актуальні ціни та дати вильоту за якими можна на сайті https://anex-tour.com.ua/tours/hottours/. Гарячі путівки в Єгипет — це унікальна можливість недорого провести незабутній час в світовому туристичному центрі з безліччю унікальних пам'яток і теплим морем з чудовими пляжами.

У чому особливість гарячих путівок?

Багато хто сприймає гарячі тури як якийсь «урізаний» варіант відпочинку, який коштує дешевше за рахунок зниження комфорту проживання або відсутності деяких благ, закладених в путівки за повну вартість. Однак насправді це не так. Гарячі тури в Єгипет — це повністю ідентичний оригіналу повноцінний продукт, який відрізняється від звичайних путівок хіба що ціною. Вартість такого відпочинку нижче не тому, що він передбачає проживання в більш «простому» готелі з меншою кількістю зірок або не включає оплату перельоту туди і назад. Все це входить в пакет послуг гарячого туру. Різниця ж в ціні обумовлена тільки фактором терміновості. Коли до вильоту залишається всього кілька днів, і розкуплені не всі квитки на чартерний рейс, путівки надходять у продаж за зниженою ціною. Єдина особливість таких турів — це терміновість вильоту на відпочинок. Як правило, покупці гарячих путівок відправляються в подорож вже через кілька днів після придбання туру, тобто фактично повинні бути «на валізах».

Як швидко оформити візу до Єгипту?

Відпочинок в Єгипті для вітчизняних туристів передбачає необхідність отримання візи. Як правило, оформлення туристичної візи в більшість країн світу займає кілька тижнів, тому необхідно купувати путівки на відпочинок заздалегідь. У випадку з Єгиптом цілком можна собі дозволити:

  • покупку гарячого туру з вильотом через всього декілька днів;
  • абсолютно не хвилюватись при цьому за оформлення візи.

Справа в тому, що оформити туристичний дозвіл на в'їзд в країну можна вже після прильоту в Єгипет. Така послуга доступна в усіх міжнародних аеропортах країни. Так що туристи можуть сміливо купувати гарячі тури в Єгипет в останній момент і оформляти візу вже після прильоту на відпочинок. Це відкриває безліч можливостей для економії, адже раннє бронювання турів завжди обходиться дорожче пізньої покупки. Придбати гарячі тури в Єгипет та інші популярні центри світового туризму за найкращими цінами можна, звернувшись в столичне туристичне агентство ANEX Tour. Тут все підпорядковано комфорту клієнтів, включаючи можливість швидкої покупки гарячих турів онлайн прямо на сайті агентства anex-tour.com.ua.

загрузка...