Де замовити суші сет у Мукачево з безкоштовною доставкою — огляд закладів

Японська кухня у Мукачево дуже популярна. Зараз вона ще й доволі доступна, тому замовити роли може кожен. Це просто, швидко та смачно, якщо знати, у якому саме закладі робити замовлення. Цей огляд розповість вам про те, де можна знайти найкращій суші сет Мукачево. Розглядається різний бюджет, тому кожен має змогу обрати те, що більше йому підходить.

"Суші Мастер"

Це доволі відомий онлайн-ресторан, який вже не перший місяць працює у Мукачево. Тут ви можете замовити дуже смачні суші, роли, як теплі, так і класичні. Також існує ще й паназіатське меню. Ви маєте змогу обрати смачний рамен, традиційний чи теплий салат, вок, боул. Варіантів дійсно дуже багато, а ще можна замовити в "Суші Мастер" справжні японські тістечка моті, які мають дивовижний смак та дуже відрізняються від класичних десертів.

Переваги "Суші Мастер":

  • є безкоштовна доставка;
  • приємне обслуговування;
  • доступні ціни;
  • регулярне оновлення меню.

Цей заклад постійно пропонує своїм клієнтам різноманітні акції й це дуже вигідно. Так ви можете, наприклад, замовити сет ролів зі знижкою до 50% або навіть отримати другу порцію вок у подарунок. Слід зазначити, що за кур'єрські послуги не потрібно платити у разі, якщо сума більша за 200 гривень.

"Євразія"

Це дуже відома мережа, яка користується попитом саме через великий асортимент різноманітних суши сетів. Також заклад спеціалізується ще й на паназіатських стравах, тому дуже часто у відгуках клієнти рекомендують смачну лапшу. Слід зазначити, що можна у "Євразія" замовити, як сет для веганів, вегетаріанців, так і набір для тих людей, які обожнюють свіжу рибу. У закладі працюють кур'єри, тому гарантована швидка доставка містом, а найголовніше – безкоштовна. Готові страви привозять у спеціальних сумках, які зберігають тепло або холод, залежачи від того, яку саме температуру мають конкретні страви. Це дуже зручно, оскільки так клієнт точно отримає свіжу порцію ролів.

SUSHI SHOP

Цей заклад відрізняється від інших тим, що тут можна не тільки замовити суші, а ще й купити рибу чи спеціальні набори для їх приготування. Ресторан-магазин буквально підходить для кожного. Клієнтам запропоновано широкий асортимент. Кур'єр доставляє в офіс чи додому, як покупки, так і готові страви. Якщо сума складає 250 гривень та більше, то платити за доставку вам не знадобиться. У відгуках багато хто виділяє приємне обслуговування та високу якість свіжої риби.

"КИНРЮ"

Це досить дорогий заклад, який вже кілька років працює у Мукачево. Тут можна замовити не тільки паназіатські, японські страви, а ще й китайські. Широкий асортимент доступний, як для гостей закладу, так і для клієнтів, які роблять замовлення онлайн. Зазвичай на доставку кур'єр витрачає від години. Якщо ви робите замовлення онлайн, то можете вказати оптимальний час, коли вам повинні привезти готові страви. Щовівторка тут діють щасливі години. Якщо ви замовите роли чи вок з 13 до 15, то отримаєте другу порцію безкоштовно.