Весна Оксана

Біографія

  • Весна Оксана
  • Весна Оксана

Оксана Весна – українська письменниця, що творить у жанрах фентезі та фантастики.

Народилася Оксана Весна у Львові, 29 липня 1990 року. З дитинства дуже любила читати, а у шкільні роки почала писати власні твори. Спершу це були вірші, потім – коротка проза, яка з часом переросла у щось більше.

В дитинстві мріяла бути балериною, зовсім не думаючи про письменництво, хоча ніколи не була достатньо пластичною для танцювальної кар'єри, а от вигадувати сюжетні ігри і записувати тоді ще на касетний магнітофон перші оповідки почала коли ще тільки вчила літери.

Перша книга Оксани вийшла у світ, коли дівчині було 17 років, далі було навчання і перерва у творчості, але тепер Весна повертається. Вона адресує свої книжки передусім молоді, бажаючи залучити підлітків до читання, показати, що книжки – це цікаво і захоплююче.

Окрім письменництва, авторка також веде Бешкетний блог, у якому викладає у вільний доступ короткі історії, розповідає про життя і творчість разом з Ясем – уособленням весняного натхнення, а також робить огляди на книжки, як каже сама Оксана: "Історії об'єднують". І вона прагне об'єднувати українську молодь через читання.