Пономаренко Сергій Анатолійович

Біографія

  • Пономаренко Сергій Анатолійович

Сергій Пономаренко народився18 березня 1955 року в місті Магнітогорськ. Через деякий час батьки вирішують переїхати жити до Києва, де і облаштовувалися.

У шкільні роки Сергій активно відвідував різноманітні гуртки, серед яких був музичний клас, художня студія і дуже багато спортивних секцій, де він навчався боксу, водному поло і боротьбі. Коли Сергію виповнилося десять років, він написав свій перший літературний твір в жанрі фантастики. Письменницький дебют автора зайняв цілий шкільний зошит.

У 1973 році Сергій на два роки йде в армію. Після він вступає на факультет філософії в Київський університет ім. Т. Г. Шевченка. Період з 1980-х по 2000-і роки в його житті дуже насичений. Сергій одружується, ростить сина і будує успішну кар'єру, від директора власної фірми до кризового директора на виробництві. Він постійно перебуває у відрядженнях і захоплено займається східними єдиноборствами.

Але навіть у такому інтенсивному ритмі життя Сергій не забував писати, хоча до великих романів справа не доходила. В кінці дев'яностих його оповідання стали публікувати в газетах, але здебільшого він діставав відмови.

У 2001 році він пише повість "Сьома свіча", на яку звертає увагу "Клуб Сімейного Дозвілля". Єдина проблема — для самостійного твору, який можна випустити окремою книжкою, повість надто мала. Сергій береться розширити цю історію і вже через рік після публікації книга розходиться тридцятитисячним тиражем. З цього моменту почалася його літературна кар'єра. На рахунку Сергія Пономаренка десяток книг, серед яких: "Психостриптиз", "Санітар моргу, або Місячне затемнення в зимовому саду" і інші.

Твори:

"Лиса гора";

"Сьома свічка";

"Психостриптиз";

"Змія у траві";

"Санітар моргу, або Місячне затемнення в зимовому саду";

"Я буду любити тебе вічно";

"Лик Діви";

"Час Самайна";

"Відьмин пасьянс";

"Місія Діви";

"Касандра";

"Прокляття рукопису"

"Відмін подарунок"

"Прокляття скіфів"

"Знак відьми";

"Колдовській круг";

"Відміна охота";

"Тенета бажань";

"Темний ритуал";

"Прокляття рукопису";

"Ключ до безсмертя";

"Пастка Вовчого замку";

"Формула безсмертя";

"Дзеркало з минулого";

"Вурдалак";

"Ляльковий будинок";

"Роковий дзвін";

"Чартер зі смертю";

"Зниклі. Таємниця гори";

"Чорне весілля";

"Оманливе коло".