Коваленко Володимир Володимирович

Біографія

  • Коваленко Володимир Володимирович

Коваленко Володимир Володимирович, народився 14 червня 1979 року в місті Суми, Україна. Закінчив Сумський Державний Університет (СумДУ) в 2003 році за фахом інженер хімічного обладнання та заводів будматеріалів. З 1996 року працює на сумському підприємстві ПАТ "Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе". Трудову діяльність розпочав із учнів розмітників. З 2012 року керує конструкторським бюро.

Окрім того, Коваленко Володимир — письменник. Писати почав із 2008 року. За цей час створив кілька романів, декілька п'єс і низку оповідань, що ставали переможцями різноманітних конкурсів. Одне з них, яке має назву "Пес", включили в 2013 році до антології сучасної української літератури. Збірка має назву "Похід через засніжений перевал" Українське соціальне питання ХХІ століття (2000-2012), упорядник Володимир Даниленко, м. Київ. В 2015 році постановку першої п'єси "Дзеркало" здійснив Запорізький експериментальний театр "VIE", режисер Володимир Савінов.

Багато разів брав участь у різноманітних заходах та конкурсах, серед яких і "Топ-модель 2004", "Містер-міс Фрунзенець" у 2008 році. Створював і неодноразово демонстрував реконструкції боїв на мечах. Влаштовував рок-концерти у місті, організовував літературні читання й вечори пам'яті (за власним сценарієм).

Твори Володимира Коваленка: