Деркачова Ольга Сергіївна

Біографія

  • Деркачова Ольга Сергіївна
  • Деркачова Ольга Сергіївна

Деркачова Ольга Сергіївна народилася 16 серпня 1978 р. У десятому класі вперше опублікувала вірш у газеті "Калуський нафтохімік". Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, в якому зараз працює викладачем. Доктор філологічних наук.

Читає курси: сучасна українська мова з практикумом, дитяча література у Педагогічному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Лауреат міської літературної премії імені Івана Франка за книгу "Синдром підсніжника". Лауреат обласної літературної премії імені Василя Стефаника за книгу "Крамниця щастя". Премія імені Василя Стефаника в галузі літератури є найвищою в області літературною відзнакою, якою відзначають твори, що утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять народу, його національну свідомість та самобутність.

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов'язку та багаторічну сумлінну працю нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (2020 рік).